Wybierz segment
ochrony

EVER HOME

Bezpieczeństwo zasilania w domu

i biurze

EVER PRO

Najwyższa jakość zasilania dla przemysłu i infrastruktury

EVER PPOZ

Certyfikowane rozwiązanie zasilania ppoż.

Zaufali nam

Dlaczego EVER

  • Kompleksowy dobór rozwiązań zasilania awaryjnego
  • Profesjonalne wsparcie handlowe, techniczne i serwisowe
  • Rzetelność, szybkość i elastyczność obsługi Klienta
  • Dobry stosunek ceny do funkcjonalności urządzeń
  • Rozwiązania umożliwiające realne oszczędności

Gdzie kupić

Autoryzowani Partnerzy EVER

Zostań
partnerem

Promuj firmę na www.ever.eu, skorzystaj z logotypu partnerskiego EVER w  przekazach marketingowych.

Wsparcie

Kompleksowy dobór rozwiązań zasilania gwarantowanego.

Wsparcie handlowe, techniczne, serwisowe i IT.

Pobierz

Pobierz materiały informacyjne o produktach.

karty produktowe / wytyczne instalacyjne / oprogramowanie…

Zarejestruj
produkt

Ubezpieczenie

Nie chcesz ryzykować? Potrzebujesz jeszcze więcej pewności? Mamy dla Ciebie ubezpieczenie sprzętu podłączonego do naszych produktów. 

Opinie

„Wieloletnia współpraca z EVER pokazała, że jest to solidny i rzetelny dostawca rozwiązań gwarantujących ciągłość zasilania, gotów nie tylko służyć pomocą w doborze odpowiednich urządzeń, udzielać wsparcia technicznego, ale też szybko reagować na ewentualne problemy czy pytania naszych Klientów. Nasza współpraca to duża wartość dla naszych Partnerów Biznesowych, którzy oczekują atrakcyjnej oferty i gwarancji profesjonalnej obsługi.”
Anna Bodych, ALSO Polska sp. z o.o.
Product Manager
„Gwarantujemy zasilanie od 2014 r. Nasi Inwestorzy wymagają udokumentowanej niezawodności działania instalowanych urządzeń i sprawnego serwisu. Takie wymogi sprawiają, że pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami takimi jak m.in. poznańska spółka EVER, producent zasilaczy UPS i listew antyprzepięciowych. Instalowane przez naszą firmę zasilacze UPS marki EVER cenią sobie zarówno nasi monterzy na etapie instalacji, konserwatorzy, jak i przede wszystkim bezpośrednio użytkownicy, dla których bezpieczeństwo i ciągłość zasilania są niezwykle istotne. Oferowane przez nas rozwiązania marki EVER zapewniają wymaganą niezawodność popartą ponad trzema dekadami doświadczeń EVER Sp. z o.o. w branży zasilania gwarantowanego.”
Grzegorz Żynda, Getpol
Właściciel
„Jesteśmy partnerem handlowym Spółki EVER, producenta systemów zasilania gwarantowanego od kilku lat. Posiadamy bogate know-how oraz wieloletnie doświadczenie w budowaniu relacji konsumenckich i biznesowych w branży elektrotechnicznej, instalacyjno-grzewczej, klimatyzacji, wentylacji oraz odnawialnych źródeł energii. Naszym Klientom proponujemy najlepsze rozwiązania UPS-owe, właśnie marki EVER, gwarantujące bezpieczeństwo i wygodę, aby zarówno ich biznesy, jak i inwestycje domowe działały sprawnie, wydajnie oraz nieprzerwanie, także w sytuacjach zakłóceń w zasilaniu.”
Dariusz Myszak, Dział Zakupów Onninen Sp. z o.o.
Dyrektor Kategorii Produktów

„Jesteśmy ekspertami w branży komputerowej. Uważnie słuchamy sugestii naszych Klientów. Dlatego oferujemy rozwiązania gwarantujące 100% ich satysfakcji, tj. UPS-y i listwy antyprzepięciowe marki EVER. Od początku działalności priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych Klientów, stąd współpraca tylko ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi.”

Magdalena Biedal X-KOM sp. z o.o.
Junior Product Manager

EksperCI OD ZASILANIA
gwarantowanego