Ubezpieczenie​

Nie chcesz ryzykować i potrzebujesz jeszcze więcej pewności? Mamy dla Ciebie ubezpieczenie sprzętu podłączonego do naszych produktów. Sprawdź zasady i sposób złożenia roszczenia. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zgłoszenia.

Ubezpieczenie - zgłoszenie roszczenia

Firma EVER pragnie, aby Klienci nabywając produkty EVER czuli się w pełni bezpieczni. Z tego powodu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej wykupiliśmy dla naszych Klientów polisę ochrony przyłączonego sprzętu.

Wszystkie odpowiednio oznaczone na opakowaniach produkty EVER objęte są polisą ochrony sprzętu przyłączonego w następujących wysokościach:

Listwa zasilająca SPIN USB

1500 EUR

Listwa antyprzepięciowa VOYAGER

1000 EUR

Listwa antyprzepięciowa CLASSIC

1500 EUR

Listwa antyprzepięciowa VARIANT, VARIANT IEC

2000 EUR

Listwa antyprzepięciowa OPTIMA

1600 EUR

Listwa antyprzepięciowa ELITE USB

2500 EUR

Listwa antyprzepięciowa OFFICE PLUS

2500 EUR

Listwa antyprzepięciowa, filtrująca HOME

2500 EUR

UPS DUO AVR, DUO AVR USB

2000 EUR

UPS ECO PRO AVR CDS

5000 EUR

UPS ECO LCD

5000 EUR

UPS EASYLINE AVR USB

7500 EUR

UPS SINLINE USB

12 500 EUR

UPS SINLINE RT, SINLINE RT XL

12500 EUR

Produkty są objęte ubezpieczeniem przez jeden rok.

Należy zapoznać się z Regulaminem sposobu realizacji ubezpieczenia przez firmę EVER.

 

Jeżeli Twój produkt podlega obsłudze ubezpieczeniowej pobierz protokół do rozpatrzenia roszczeń związanych ze szkodą w mieniu lub na osobie z ubezpieczenia OC, wypełnij i wyślij go na adres EVER Sp. z o.o. wraz z kopią dokumentu zakupu (paragonem lub fakturą).

Drogi Kliencie! Warto zachować paragon, fakturę lub gwarancję potwierdzającą datę zakupu.

Po weryfikacji treści zawartych w powyższym protokole, oraz sprawdzeniu dokumentu zakupu konsultant EVER skontaktuje się z Państwem w celu kontynuowania procedury odszkodowawczej.

W celu lepszej identyfikacji Klienta w przypadku zgłoszenia roszczenia po zakupie produktów EVER objętych ubezpieczeniem prosimy o rejestrację w naszej bazie danych.

Skontaktuj się z Nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest „Ever” sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Sprawdź naszą Politykę prywatności i plików cookie Polityka prywatności i dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane

Zapisz subskrypcję newslettera EVER

Otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach

Administratorem Twoich danych osobowych jest „Ever” sp. zo.o. z siedzibą w Poznaniu. Sprawdź naszą Politykę prywatności i plików cookie Polityka prywatności i dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane