Remote Panel

Aplikacja REMOTE PANEL  jest nowoczesnym narzędziem, umożliwiającym użytkownikowi  sterowanie oraz zarządzanie funkcjami i parametrami zasilacza UPS z poziomu urządzenia na którym została zainstalowana. Aplikacja przeznaczona jest do zasilaczy EVER z serii SUPERLINE 11POWERLINE 33 i POWERLINE GREEN 33 / LITE. Program stanowi wierne odwzorowanie panelu sterującego zamontowanego w urządzeniu. Umożliwia on monitorowanie parametrów i trybu pracy UPS-a bez konieczności fizycznej obecności użytkownika przy urządzeniu.

Użytkownik może zdalnie kontrolować zasilacz awaryjny i odczytywać jego parametry oraz historią zdarzeń, jeżeli jest połączony z siecią do której przyłączony jest UPS poprzez WiFi / LAN lub VPN.

Korzystanie z panelu zdalnego jest możliwe jedynie w momencie zamontowania w zasilaczu UPS karty zarządzającej Kometh SNMP/HTTP oraz skonfigurowanie jej zgodnie z załączoną do niej instrukcją obsługi. W przypadku gdy z poziomu panelu zdalnego zachodzi konieczność nie tylko odczytu ale i zapisu parametrów do UPS, konieczne jest aby w konfiguracji Agenta SNMP (NMS IP) został wpisany adres IP urządzenia mobilnego na którym zainstalowany jest panel zdalny.

Aplikacja przystosowana jest do instalacji na urządzeniach z systemem operacyjnym Android m.in. tabletach i notebookach. W zakres systemów kompatybilnych z aplikacją wchodzi Android 2.1 oraz wszystkie wersje wyższe.

Minimalne wymogi sprzętowe do prawidłowego działania aplikacji:
  • Pamięć RAM min. 256 MB
  • Dostęp do sieci przez WiFi lub LAN
  • Ekran o przekątnej min. 7″
Jakie informacje potrzebujemy do konfiguracji:
  • Adres IP karty sieciowej zainstalowanej z zasilaczu
  • Hasło odczytu
  • Hasło zapisu (opcjonalnie)

Masz pytanie, sugestię dot. oprogramowania?
Napisz nam wiadomość na adres: it.support@ever.eu

Zapisz subskrypcję newslettera EVER

Otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach

Administratorem Twoich danych osobowych jest „Ever” sp. zo.o. z siedzibą w Poznaniu. Sprawdź naszą Politykę prywatności i plików cookie Polityka prywatności i dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane