Power Device Network Utility

Power Device Network Utility to łatwe w użyciu narzędzie do wyszukiwania adresów IP kart NMC współpracujących z zasilaczami

POWERLINE RT PLUS 1-3.

 

Aplikacja skanuje sieć lokalną w poszukiwaniu wszystkich dostępnych kart NMC (także tych pracujących w innej klasie adresowej) i umożliwia:

    • Odczyt parametrów dostępnych w sieci kart (adres MAC, adres IP, maska podsieci, brama domyślna, stan DHCP, nazwa oraz lokalizacja urządzenia, czas działania oraz wersja firmware karty)
    • Konfiguracja karty – użytkownik może wybrać konfigurację statyczną (i zdefiniować ręcznie adres IP, maskę podsieci, bramę domyślną) lub dynamiczną za pomocą serwera DHCP. W trakcie konfiguracji wymagana jest autoryzacja – użytkownik admin, hasło admin.
    • Konfiguracja limitu czasu – możliwe jest określenie czasu, przez jaki aplikacja oczekuje na odpowiedzi kart NMC. Domyślnie są to 3 sekundy, ale czas ten można zwiększyć do 60 sekund w przypadku sieci z większą liczbą urządzeń.

​Pobierz oprogramowanie Power Device Network Utility 1.5.3 

Zapisz subskrypcję newslettera EVER

Otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach

Administratorem Twoich danych osobowych jest „Ever” sp. zo.o. z siedzibą w Poznaniu. Sprawdź naszą Politykę prywatności i plików cookie Polityka prywatności i dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane