EVER PPOZ

Zapewnienie bezpieczeństwa i skuteczności w sytuacjach kryzysowych: Rola systemów przeciwpożarowych w obiektach przemysłowych

W projektowaniu obiektu przemysłowego istotne miejsce zajmuje system przeciwpożarowy składający się m.in. z klap oddymiających, a niejednokrotnie także bram załadunkowych. W sytuacji zadymienia / pożaru mają one za zadanie jak najszybsze otwarcie się celem oddymienia pomieszczenia. Wówczas też pierwszą reakcją jest wciśnięcie wyłącznika głównego zasilania budynku – EPO – potocznie zw. „grzybkiem ppoż.”. Po odcięciu zasilania na obiekcie niezbędnym staje się zapewnienie zasilania rezerwowego dla systemu oddymiania. Do realizacji tego kluczowego zadania wykorzystuje się zasilacze UZS.

Innowacyjne rozwiązania w zapewnianiu niezawodności zasilania: Prezentacja zasilacza UZS-230V-1kW-1F firmy EVER

Wieloletnie doświadczenia w obszarze zasilania umożliwiły EVER stworzenie zasilacza UZS-230V-1kW-1F. Urządzenie gwarantuje pewne zasilanie napędów bram w systemach kontroli rozprzestrzeniania dymu i ciepła. W przypadku braku zasilania pozostaje w trybie czuwania (do 72h – wymagany czas utrzymania systemu w stanie pracy wg normy PN-EN 12101-10), po tym czasie zasilacz zapewnia podtrzymanie z baterii wewnętrznych przez 3 minuty, co w zupełności wystarczy na zrealizowanie zadania.

Medal
logo_cnbop-pib_png

Zasilacz urządzeń przeciwpożarowych firmy EVER typu UZS-230V-1kW-1F

Zasilacz urządzeń przeciwpożarowych firmy EVER typu UZS-230V-1kW-1F przeznaczony jest do współpracy z napędami bram używanymi w systemach kontroli rozprzestrzeniania dymu i ciepła, zasilanymi z jednofazowej sieci energetycznej ~230 V, o zapotrzebowaniu na moc nie większym niż 1 kVA / 1 kW.

CHARAKTERYSTYKA
CERTYFIKACJA​
OBSŁUGA SERWISOWA
​​​TESTY I KOMPATYBILNOŚĆ

Zobacz materiały

UWAGA: Typ urządzenia  (TYP1, TYP2 lub TYP3) umieszczony
na tabliczce znamionowej produktu

EVER UZS 230V 1kW 1F - Zasilacz urządzeń przeciwpożarowych

Dodatkowe zapytania

Odnośnie zasilacza UZS-230V-1kW-1F oraz prośby o indywidualną wycenę prosimy kierować na adres
e-mail: ppoz@ever.eu

Zapisz subskrypcję newslettera EVER

Otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach

Administratorem Twoich danych osobowych jest „Ever” sp. zo.o. z siedzibą w Poznaniu. Sprawdź naszą Politykę prywatności i plików cookie Polityka prywatności i dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane