Protect – nowe listwy EVER z szybką ładowarką USB-A + USB-C

Firma EVER poszerza ofertę produktową o 2 kolejne listwy zabezpieczające – Protect 5PL oraz Protect 4PL 1A1C USB. Produkty są odpowiedzią producenta na zapytania Klientów o „białą” alternatywę do dystrybułowanych dotychczas czarnych listew antyprzepięciowych o przewodach długości 1,5 i 3m.

Przeznaczenie nowych listew EVER

Nowości EVER przeznaczone zostały do zabezpieczenia domowej elektroniki takiej jak, sprzęt RTV i urządzenia multimedialne. Doskonale sprawdzą się także do ochrony urządzeń wykorzystywanych w środowisku biurowym, jak komputery stacjonarne czy mobilne lub urządzenia peryferyjne.

Nie tylko gniazda wyjściowe

Listwy serii Protect wyposażone zostały w dwubiegunowy wyłącznik, wskaźnik ochrony przepięciowej w postaci diody LED, oraz w zależności od konkretnego modelu 4 lub 5 gniazd wyjściowych o maksymalnej sumarycznej mocy aż 3680 W. Co istotne, wszystkie gniazda posiadają skuteczne zabezpieczenie przed dostępem dzieci do elementów będących pod napięciem (System Child Protection). 4-gniazdowy Protect 4PL 1A1C USB posiada także szybką, 2 portową ładowarkę USB (1x USB-A + 1x USB-C) o maksymalnym natężeniu prądu na poziomie 3,4 A oraz mocy 20 W.

Dodatkowe wartości od polskiego producenta

Listwy rodziny PROTECT chronione są 3-letnim okresem gwarancyjnym. Dodatkowo producent zadbał o roczną polisę sprzętu podłączonego do urządzenia na kwotę aż do 1500 EUR. Listwy dostępne są w sieci partnerskiej EVER

Udostępnij artykuł

Inne artykuły

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o nowych produktach, usługach czy wydarzeniach?

Zapisz subskrypcję newslettera EVER

Otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach

Administratorem Twoich danych osobowych jest „EVER” Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Sprawdź naszą Politykę prywatności i plików cookie Polityka prywatności i dowiedz się, jak przetwarzamy Twoje dane