UPS DUO AVR / DUO AVR USB / DUO PL AVR USB – Nie tylko do domu…

Zasilacze w topologii line-interactive (VI) przeznaczone zostały do zabezpieczenia urządzeń przed obniżeniem i podwyższeniem napięcia zasilającego, jego zanikami, zapadami oraz przepięciami. Szeroka funkcjonalność (w swojej klasie UPS-ów), intuicyjność obsługi oraz relatywnie niska cena sprawiają, że UPS-y DUO AVR znajdą swoje miejsce zarówno w zaciszu domu jak i miejscu pracy.

Intuicyjna sygnalizacja pracy UPS

Sygnalizacja akustyczno-optyczna zastosowana w zasilaczu oparta została o podświetlenie wokół przycisku, które za pomocą koloru (zielony, żółty, czerwony) sygnalizuje tryb pracy jednostki. Dodatkowo UPS sygnalizuje sygnałem dźwiękowym wybrane stany (praca rezerwowa, przeciążenie, awaria). W przeciwieństwie do DUO II Pro, sygnał dźwiękowy, podczas pracy w trybie rezerwowym lub przy niskim poziomie akumulatora (baterii), można skutecznie dezaktywować (za pomocą przycisku lub zewnętrznego systemu zarządzającego – PowerSoft).

Grunt to bezpieczeństwo

Zasilacz wyposażony został w zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciwprzepięciowe i przeciążeniowe. W sytuacji zwarcia automatyczny bezpiecznik, odłącza urządzenie od sieci zasilającej. Powrotne załączenie polega jedynie na usunięciu przyczyny zwarcia i ponownym załączeniu (wciśnięciu bezpiecznika). W przypadku przeciążenia zasilacz wyposażony został w zabezpieczenie elektroniczne. Zabezpieczenie działa zarówno na pracy sieciowej jak i bateryjnej. W przypadku podłączenia obciążenia (do wyjścia UPS-a) w przedziale 110% – 120% po 1 minucie następuje wyłączenie UPS. W przypadku przekroczenia 120% zasilacz zostaje wyłączony natychmiast.

Dobierz model do swoich odbiorników

Zasilacze UPS DUO AVR / DUO AVR USB / DUO PL AVR USB w zależności od modelu wyposażone zostały w „komputerowe” gniazda wyjściowe IEC 320 (ich ilość uzależniona została od mocy jednostki) lub/i uniwersalne gniazda typu PL, które umożliwiają bezpośrednie podłączenie elektroniki w domu i biurze.

Zainwestuj bo warto

Nowy zasilacz EVER to zabezpieczenie godne polecenia. UPS znajdzie zastosowanie zarówno w domu jak i jako element rozproszonego systemu zasilania w biurze, urzędzie czy sklepie. Produkt objęty został standardowo 2-letnim okresem gwarancyjnym (1 rok na akumulatory) w systemie door-to-door oraz roczną polisą ochrony podłączonego sprzętu o wartości do 2 000 EUR.

Udostępnij artykuł

Powiązane Artykuły

Dołącz do naszego Newsletteru