TRADE REVOLUTION- Wywiad  powdrożeniowy z Arkadiuszem Baraniokiem, właścicielem firmy Agentools

„W tym co robimy dążymy zawsze do perfekcji. Nasza uwaga skupiona jest głównie w obszarach tworzenia profesjonalnych ręcznych narzędzi pomiarowych oraz działalności agencyjnej. Bieżące trendy wskazują nam jedyny słuszny kierunek jakim jest nadanie naszemu produktowi indywidualnego charakteru, dostosowanego każdorazowo pod sprecyzowane potrzeby Klienta. Wierzymy, że to co wokół nas, możemy zawsze zmieniać na lepsze - możemy wytyczać nowe standardy. Zarówno dla mnie jak i całego naszego Zespołu narzędzia są przygodą życia. Przygodą, której głównym wyzwaniem jest dynamizacja branży poprzez rozwój naszych Klientów, transfer wiedzy i pomysłów oraz odkrywanie nowych metod działania. Nadaliśmy temu miano TRADE REVOLUTION!” - mówi właściciel firmy Agentools, Arkadiusz Baraniok.

Jaką rolę w tej rewolucji odegrał EVER – polski producent zasilania gwarantowanego?

„Dla naszych Klientów i Partnerów biznesowych niezwykle istotne jest, aby zapewnić stabilność i powtarzalność produkcji. Narzędzia, które produkujemy wymagają specjalistycznej i niezwykle precyzyjnej obróbki, którą gwarantują zazwyczaj wrażliwe na przepięcia i przeciążenia maszyny oraz urządzenia tj. drukarki, plotery czy wycinarki laserowe. Warunkiem bezpieczeństwa i ciągłości ich pracy jest stabilne zasilanie. W przeszłości mieliśmy do czynienia ze stosunkowo częstym brakiem zasilania, a to miało swoje konsekwencje w przestojach maszyn i opóźnieniach w produkcji. Dla większego bezpieczeństwa energetycznego zdecydowaliśmy się na montaż instalacji fotowoltaicznej, która jednak przy intensywnej produkcji energii powodowała przeciążenia sieci. EVER zabezpieczył całą naszą firmę instalując u nas swoje autorskie rozwiązania UPS. Konkludując polski produkt w polskiej firmie 🙂 ”- mówi właściciel firmy Agentools Arkadiusz Baraniok.

Na rynku polskim mamy dostępny stosunkowo szeroki wachlarz systemów zasilania gwarantowanego, zatem pojawia się zasadnicze pytanie, dlaczego właśnie poznański producent systemów zasilania awaryjnego firma EVER?

„Do wyboru marki EVER przekonały nas rekomendacje zadowolonych Klientów, profesjonalna i kompetentna obsługa pracowników działu handlowego, sprawny serwis i oczywiście zaufanie do polskiej marki.” – mówi właściciel firmy Agentools Arkadiusz Baraniok.

Czy system zasilania gwarantowanego UPS marki EVER spełnia Pana oczekiwania po pierwszym roku jego bezprzerwowej eksploatacji?

„Z pewnością tak. Daje on naszej firmie poczucie bezpieczeństwa i niezawodności zarówno w odniesieniu do sfery produkcyjnej, jak i biurowej, gdzie zabezpiecza całą infrastrukturę teleinformatyczną. Gwarantowane źródło zasilania to zawsze mniejsze ryzyko uszkodzeń maszyn i urządzeń, niższe koszty eksploatacji, redukcja, a nawet całkowite ograniczenie przestojów i awarii. Cieszę się ze słusznej decyzji o wyborze UPS-ów marki EVER jako zabezpieczenia zasilania infrastruktury całej firmy. To była naprawdę dobra inwestycja…” – mówi właściciel firmy Agentools Arkadiusz Baraniok.

Zobacz więcej w relacji firmowej

Poszukujesz analogicznego rozwiązania? Zmagasz się ze złą jakością zasilania sieciowego i jego zaburzeniami.
Masz problemy z ciągłymi przestojami? W końcu, nie wiesz jak dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie?
Zapraszamy do kontaktu. U nas porady są BEZPŁATNE!

 

Aneta Jaroniek – Pawlak
UPSy on-line / agregaty

T: +48 660 431 991
a.jaroniek@ever.eu | zapytanie@ever.eu | agregaty@ever.eu

 

Szukasz doradcy innych linii produktowych EVER?
Listwy antyprzepięciowe | UPSy 1-fazowe | Zasilacze UZS | System EVER IOT

 

Udostępnij artykuł

Inne artykuły

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o nowych produktach, usługach czy wydarzeniach?

Zapisz subskrypcję newslettera EVER

Otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach

Administratorem Twoich danych osobowych jest „EVER” Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Sprawdź naszą Politykę prywatności i plików cookie Polityka prywatności i dowiedz się, jak przetwarzamy Twoje dane