SYSTEM ZDALNEGO MONITORINGU PARAMETRÓW Z POWIADOMIENIAMI SMS I/LUB E-MAILEM przeznaczony jest do obiektów, w których istnieje potrzeba monitorowania od kilku do kilkuset punktów pomiarowych np. chłodnie, magazyny, pomieszczenia produkcyjne, powierzchnie sprzedażowe, serwerownie. Dostęp do danych w bazie jest możliwy 24h przez przeglądarkę internetową. Baza pozwala na analizowanie danych, generowanie raportów z dowolnego okresu (dane bieżące i historyczne) oraz indywidualną konfigurację alarmów SMS/e-mail. Dostęp do bazy nie wiąże się z żadnymi opłatami.
 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

 

Janetta Sałek
kom.   +48 530 101 161
j.salek@ever.eu
iot@ever.eu


Magdalena Grabus
kom.   +48 696 053 244
m.grabus@ever.eu
iot@ever.eu

 

 

POZNAJ ZALETY SYSTEMU EVER IOT >>

KTÓRE ATUTY SYSTEMU WYKORZYSTASZ ???

EVER SERVER IOT >>

System zdalnego monitoringu parametrów EVER IOT SERVER przeznaczony jest do obiektów z wydzielonymi pomieszczeniami będącymi środowiskiem pracy infrastruktury IT (np. serwerowni czy centrum przechowywania danych). W tego rodzaju budynkach, dla zapewnienia optymalnej i bezusterkowej pracy urządzeń teleinformatycznych, istnieje potrzeba monitorowania temperatury i wilgotności. W sytuacjach przekroczenia dopuszczalnych parametrów środowiskowych system pozwala administratorowi na niezwłoczną reakcję.

EVER FOOD IOT >>

Monitoring warunków środowiskowych łańcucha zimna od surowca do produktu finalnego. Kompleksowe rozwiązanie oparte o miniaturowe, łatwe w instalacji urządzenia przesyłające wyniki pomiarów do chmury danych.

EVER LAB IOT >>

System zdalnego monitoringu parametrów EVER IOT LAB przeznaczony jest do obiektów z wydzielonymi pomieszczeniami, w których ma miejsce wytwarzanie i przechowywanie leków, szczepionek, kosmetyków. Idealnie nadaje się do pomiarów zarówno środowisk transportu jak i  przechowywania wrażliwych wyrobów (np. w samochodacz dostawczych, lodówkach aptecznych czy chłodniach przemysłowych). Elementy systemu monitoringu EVER IOT LAB cechują się niezawodnością, dokładnością pomiaru, możliwością zapisu i archiwizacji wartości temperatury i wilgotności oraz pełną zgodnością z obowiązującymi w tym zakresie normami prawnymi. Atutem rozwiązania jest także skuteczność powiadomień administratora o przekroczeniu dopuszczalnych parametrów.