Projekty specjalne

Zapewnienie ciągłości zasilania w sytuacjach awaryjnych to kluczowa sprawa dla wielu branż i instytucji. Dlatego też warto zainteresować się projektami specjalnymi w zasilaniu awaryjnym. Dzięki nim możemy być pewni, że w razie kryzysu nasze systemy będą działać niezawodnie, minimalizując przerwy w dostawie energii i zapewniając bezpieczeństwo naszych operacji. Projektując innowacyjne rozwiązania, możemy dostosować się do zmieniających się warunków i zapewnić sobie spokój ducha w przypadku awarii.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, oprócz produkcji seryjnej, świadczymy również usługi projektowe dla firm zewnętrznych. Korzystając z wysokich kompetencji oraz wieloletniego doświadczenia konstruktorów własnego Działu Badań i Rozwoju (R&D) wdrażamy specjalistyczne projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Kontrahentów. Jest to zazwyczaj niskoseryjna produkcja zmodyfikowanych urządzeń ze standardowej oferty lub realizacja projektów pod konkretne potrzeby specjalistycznych sektorów.

W ofercie projektów specjalnych EVER znajdują się

Przygotowanie specjalnych wersji wyrobów z oferty EVER

Przygotowanie specjalistycznych konstrukcji na potrzeby konkretnych Klientów

Projektowanie nietypowych rozwiązań systemów zasilania na zlecenie

Doradztwo w sprawach konstrukcji energoelektronicznych

Doradztwo w sprawach problemów energetycznych

Pomiary i ekspertyzy

Inżynierowie EVER są w stanie dokonać szczegółowego rozpoznania potrzeb Klienta, wykonać niezbędne pomiary, zaprojektować urządzenia, zainstalować je i przekazać gotowy system do użytku.

Skontaktuj sie z nami

Jeśli macie pytania lub specjalistyczne potrzeby w zakresie szeroko rozumianego zasilania awaryjnego, prosimy o KONTAKT Z DZIAŁEM HANDLOWYM

Zapisz subskrypcję newslettera EVER

Otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach

Administratorem Twoich danych osobowych jest „Ever” sp. zo.o. z siedzibą w Poznaniu. Sprawdź naszą Politykę prywatności i plików cookie Polityka prywatności i dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane