Projekty specjalne

Korzystając z wysokich kompetencji oraz wieloletniego doświadczenia konstruktorów Działu Badań i Rozwoju (R&D) firma wdraża specjalistyczne projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb swoich Kontrahentów. Jest to zazwyczaj niskoseryjna produkcja zmodyfikowanych urządzeń ze standardowej oferty lub realizacja projektów pod konkretne potrzeby specjalistycznych sektorów.

Szkolenia EVER

Warsztaty Szkoleniowe EVER umożliwiają poszerzanie i aktualizację wiedzy z zakresu zasilania gwarantowanego oraz sprawnego poruszania się w branży zasilania gwarantowanego.

 

Webinaria on-line

Jak zagwarantować ciągłość zasilania i optymalizować koszty? Weź udział w WEBINARIUM ONLINE EVER. Skorzystaj z wiedzy i zyskaj więcej!

Naprawy gwarancyjne

Urządzenia marki EVER objęte są standardową gwarancją udzielaną przez producenta sprzętu. Warunki gwarancji zawarte są w Karcie Gwarancyjnej, która dostarczana jest razem z urządzeniem. Okresy gwarancji zależą od rodzaju sprzętu i sięgają od 2 do 10 lat. 

 


 

Naprawy pogwarancyjne

Firma EVER dokłada wszelkich starań, aby wszystkie wyprodukowane produkty posiadały walory użytkowe pozwalające na bezproblemowe użytkowanie przez lata. Z myślą o pełnej satysfakcji Klientów używających produkty objęte czasową gwarancją polski producent uruchomił serwis pogwarancyjny.