EVER SINLINE Pro 3000 SUPER PRODUKT

2010-11-30

Specjaliści Benchmark.pl przyznali polskiemu zasilaczowi awaryjnemu SINLINE Pro 3000 marki EVER tytuł Super Produktu. Redakcja po raz pierwszy przeprowadziła pełny test UPS-a na specjalistycznym sprzęcie wartym kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wyniki były zaskakujące: przy szeregu zalet, nie znaleziono w produkcie ani jednej wady. Należy pokreślić, że zasilacz SINLINE Pro 3000 został od podstaw zaprojektowany i wyprodukowany w przez inżynierów Działu Badań i Rozwoju firmy EVER.

 

NAJLEPSZA OPŁACALNOŚĆ EVER ECO Pro 500 CDS

2010-11-26

Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że zasilacz awaryjny EVER ECO Pro 500 CDS otrzymał wyróżnienie "najlepsza opłacalność" w teście przeprowadzonym przez laboratorium magazynu PC World Komputer. Wyniki badań zostały opublikowane w wydaniu 11/2010. Według specjalistów miesięcznika model ECO Pro 500 CDS cechuje się najlepszym stosunkiem jakości do ceny spośród wszystkich testowanych produktów. 

 

Produkt Roku 2010 - Wybór Czytelników Networld

2010-11-05

Polski zasilacz awaryjny EVER POWERLINE 31 okazał się najlepszym UPS-em w konkursie "Produkt Roku 2010 - Wybór Czytelników Networld" w kategorii "Ochrona infrastruktury". Zdaniem organizatorów konkursu systemy chroniące systemy IT przed awariami oraz przestojami zaczynają pełnić coraz ważniejszą rolę w gospodarce. Wynika to z faktu, że rośnie wpływ technologii informatycznych na efektywność przedsiębiorstw. A zatem niczym nie zakłócone działanie sprzętu IT w coraz większym stopniu zaczyna decydować o kondycji poszczególnych firm.