„Przedsiębiorstwo Fair Play” – to ludzie tworzą firmę!

2013-12-12

W dniu 6 grudnia 2013 firma EVER została laureatem XVI edycji prestiżowego programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości- "Przedsiębiorstwo Fair Play 2013". Podczas uroczystej Gali, w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie, przekazany został na ręce Prezesa Zarządu EVER honorowy tytuł oraz certyfikat.

 

UPS POWERLINE GREEN 33 nagrodzony za jakość

2013-09-16

Zasilacze EVER POWERLINE GREEN 33 otrzymały godło Najwyższej Jakości Quality International 2013. 

Najwyższa Jakość Quality International jest przedsięwzięciem, skierowanym do działających w Polsce producentów, instytucji i usługodawców. Celem projektu jest promowanie skutecznych metod zarządzania oraz wskazania firm i instytucji, które dostarczają klientom produkty lub usługi na najwyższym poziomie. 

Rozwiązania EVER w ofercie Veracomp SA

2013-09-09

Oferta Veracomp SA została uzupełniona o systemy zasilania gwarantowanego firmy EVER. Wprowadzenie uznanych rozwiązań EVER podyktowane jest dynamicznymi zmianami sytuacji rynkowej i dążeniem do zapewnienia partnerom najlepszych dostępnych produktów i usług. 
Zapotrzebowanie użytkowników na systemy zasilania gwarantowanego powoduje konieczność poszukiwania nowych produktów, które można dopasować do przygotowywanych projektów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ustabilizowanej pozycji rynkowej firmy EVER możliwe było rozszerzenie oferty Veracomp SA o sprawdzone urządzenia zasilania gwarantowanego. 

 

EVER poszerza rodzinę zasilaczy On-Line

2013-08-23

Firma EVER wprowadza na rynek POWERLINE RT 6000 oraz POWERLINE RT 10000. Urządzenia te są dedykowane dla klientów korporacyjnych.

POWERLINE RT 6000 i POWERLINE RT 10000 należą do grupy zaawansowanych technologicznie zasilaczy On-Line (VFI), skonstruowanych w topologii podwójnej konwersji, która  zapewnia doskonałe parametry napięcia dostarczanego do zabezpieczanych urządzeń bez względu na zakłócenia energetyczne i rodzaj zasilanych odbiorników. Wymienione jednostki opracowano z myślą o obsłudze profesjonalnego sprzętu IT...

ECO 1000 LCD - najbardziej opłacalny UPS

2013-07-23

Z przyjemnością informujemy, że zasilacz EVER ECO 1000 LCD otrzymał wyróżnienie „Najlepsza opłacalność” magazynu PC World. Testy przeprowadzone w laboratorium badawczym miesięcznika wykazały, że UPS cechuje się najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Wyniki testów zostały opublikowane w sierpniowym wydaniu PC World. Redakcja magazynu przyznała EVER specjalny znaczek.

EVER laureatem programu „RYNKOWY LIDER INNOWACJI 2013”

2013-04-17

EVER uhonorowany został tytułem Rynkowy Lider Innowacji 2013 - Jakość, Kreatywność, Efektywność. Kolejny prestiżowy tytuł dla polskiego producenta przyznany został przez Kapitułę „Strefy Gospodarki" – Ogólnopolskiego Dodatku Dziennika Gazeta Prawna. Werdykt kapituły potwierdza innowacyjność i konkurencyjność oferowanych przez spółkę produktów oraz jest świadectwem stabilnej pozycji rynkowej, rzetelności, solidności i profesjonalizmu.

EVER wyróżniony tytułem „Firmy 15-lecia”

2013-04-12

W dniu 9 kwietnia w warszawskim hotelu Intercontinental odbyła się jubileuszowa gala CRN Polska oraz miesięcznika CHIP. Obchody Tech Trendy 2013 zgromadziły około 100 przedstawicieli największych firm IT w Polsce. Z okazji jubileuszu istnienia na rynku, 15-lecia CRN oraz 20-lecia CHIP, organizatorzy postanowili uhonorować 15 firm tytułem Firmy 15-lecia.

EVER na forum „Informatyka w Bankowości”

2013-03-22

Firma EVER uczestniczyła w imprezie Forum – INFORMATYKA W BANKOWOŚCI poświęconemu trendom informatycznym w bankowości spółdzielczej. W spotkaniu, które odbyło się w Warszawie, 21 marca, dyskutowano m.in. o rozwoju funkcjonalności biometrycznej oraz przetwarzaniu danych osobowych i zarządzaniu ryzykiem.