EVER uczestnikiem konferencji „Zastosowanie Komputerów w Elektrotechnice”

2013-04-16

W dniach 15 i 16 kwietnia w poznańskim Hotelu IKAR odbyła się XVIII Konferencja Naukowa - „Zastosowania Komputerów w Elektrotechnice”. Organizatorem konferencji był Instytut Elektrotechniki i Elektroniki Przemysłowej Politechniki Poznańskiej. Celem konferencji była prezentacja zastosowań istniejącego oprogramowania komputerowego oraz własnych oryginalnych programów z zakresu: modelowania, symulacji, pomiarów, grafiki, baz danych oraz komputerowego wspomagania prac naukowych i inżynierskich w obszarze elektrotechniki.  

 

POWERLINE GREEN 33 - WYJĄTKOWO OSZCZĘDNY ZASILACZ UPS

2012-12-11

POWERLINE GREEN 33 należy do rodziny zasilaczy awaryjnych POWERLINE wykonanych w topologii online. UPS firmy EVER przeznaczony jest do współpracy z serwerami, sieciami komputerowymi i systemami obróbki danych. 

EVER wyróżniony statuetką „Serce za Serce”

2012-11-29

Rada Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi w Zabrzu nagrodziła firmę EVER Statuetką „Serce za Serce”. Jest to wyraz wdzięczności za owocny, ośmioletni, współudział w realizacji wzniosłej misji fundacji.

Zasilacze EVER z pięcioletnią gwarancją

2012-11-23

EVER, polski producent systemów zasilania gwarantowanego, wprowadza pięcioletnią gwarancję dla urządzeń POWERLINE 33 oraz POWERLINE GREEN 33 o zakresie mocy 10 kVA - 140 kVA. 

Oprogramowanie PowerSoft w nowej odsłonie

2012-11-13

EVER, polski producent zaawansowanych systemów zasilania gwarantowanego, wprowadza do swojej oferty oprogramowanie PowerSoft Professional. Aplikacja monitoruje pracę zasilacza awaryjnego, zabezpiecza system operacyjny komputera lokalnego oraz inne systemy operacyjne w sieci komputerowej przed niekontrolowaną utratą zasilania.

 

Ochrona przeciwpożarowa i przeciwporażeniowa w instalacjach elektrycznych

2012-10-30

18 października bieżącego roku na terenie Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Warszawie odbyła się konferencja pod patronatem czasopisma elektro.info: "Ochrona przeciwpożarowa i przeciwporażeniowa w instalacjach elektrycznych (prewencja – jakość – praktyka)". W prezentowanych materiałach przedstawiano stan normatywny oraz rozwiązania sprzętowe związane z bezpieczeństwem pracy elektrycznych urządzeń zasilających i odbiorczych, z uwzględnieniem szczególnego nacisku na ochronę przeciwpożarową i przeciwporażeniową.

Listwy EVER zabezpieczą sprzęt w biurze i w domu.

2012-09-03

Prostym i skutecznym zabezpieczeniem przed nagłymi wzrostami napięcia w sieci energetycznej są nowe listwy antyprzepięciowe OFFICE oraz HOME firmy EVER. 

Powrót zasilania rodem z "Alternatywy 4" ?

2012-08-02

Wydaje się nieprawdopodobnym, aby w XXI wieku dotykały nas regularne przerwy w dostawach energii elektrycznej. Tymczasem, jak ostrzegają eksperci, do takiego stanu dojdzie w ciągu dwóch lat i co ciekawe problem będzie dotyczył wszystkich czyli zarówno odbiorców prywatnych jak i firm. Czy to żart rodem z komedii Barei, czy faktyczne zagrożenie?

EVER ECO LCD – oszczędność w parze z funkcjonalnością

2012-08-01

Firma EVER, polski producent zaawansowanych systemów zasilania gwarantowanego, wprowadza na rynek nową serię zasilaczy awaryjnych UPS ECO LCD o zakresie mocy 500-1000 VA. W skład rodziny wchodzą trzy produkty - ECO 500 LCD, ECO 800 LCD oraz ECO 1000 LCD.

Turniej tenisowy EVER CUP 2012

2012-06-20

Po raz kolejny odbył się turniej tenisowy EVER CUP. To wydarzenie ważne dla wielkopolskich, i nie tylko, tenisistów zorganizowała firma EVER, pod patronatem Wielkopolskiego Związku Pracodawców przy współpracy z Winner Szkołą Windsurfingu i Tenisa. Sponsorami były firmy: Dom Ogród, Babolat i CDF Architekci, Szpot Miasteczko Samochodowe. Patronat medialny objął Inwestor. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem – w szranki stanęło 26 zawodników.