Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla UPS POWERLINE GREEN 33 z kompensacją mocy biernej
2014-05-14

Z prawdziwą dumą informujemy, że nasz flagowy „zielony” model POWERLINE GREEN 33 został wyróżniony Złotym Medalem MTP w trakcie Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER 2014.

Jury konkursu doceniło sposób, w jaki nasz zasilacz odpowiada na specyficzne potrzeby wymagających użytkowników. Przeznaczony przede wszystkim do gwarantowania zasilania serwerów, sieci komputerowych i systemów obróbki danych. POWERLINE GREEN 33 łączy dopasowanie do wrażliwych urządzeń (poprawa jakości zasilania), praktyczność (tryb hybrydowy wydłuża czas autonomicznego funkcjonowania zasilacza) oraz wymierną oszczędność dzięki kompensacji wejściowej mocy biernej (co zmniejsza opłaty za jej zużycie).

To już trzecie takie wyróżnienie dla naszych produktów – mówi Marek Bigaj, Prezes Zarządu EVER –  Sześć lat temu Złoty Medal MTP otrzymał nasz pionierski model SINLINE EVOLUTION, którego działanie oparte jest o nowoczesne superkondensatory, a rok później wyróżniono wysoce energooszczędny i sprawny energetycznie SUPERLINE. Bardzo się cieszymy, że nasze modele zyskują uznanie nie tylko klientów, ale również ekspertów branży. Jeszcze raz dziękujemy za wyróżnienie!

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich jest przyznawanym od 1979 tytułem, cieszącym się niezmiennym uznaniem wystawców krajowych i zagranicznych. Przez te lata stał się dla producentów i konsumentów wyznacznikiem najwyższej jakości i nowatorskiego podejścia w branży. Przyznanie medalu jest zwieńczeniem długiej i wnikliwej oceny produktu i jego funkcjonalności.

 

 

 


 

Zdjęcia