UPS POWERLINE GREEN 33 nagrodzony za jakość
2013-09-16

Zasilacze EVER POWERLINE GREEN 33 otrzymały godło Najwyższej Jakości Quality International 2013. 

Najwyższa Jakość Quality International jest przedsięwzięciem, skierowanym do działających w Polsce producentów, instytucji, usługodawców. Celem projektu jest promowanie skutecznych metod zarządzania oraz wskazania firm i instytucji, które dostarczają klientom produkty lub usługi na najwyższym poziomie. Konkurs obejmuje trzy kategorie: Q1 Service – Usługa Najwyższej Jakości, Q1 Product – Produkt Najwyższej Jakości, Q1 – Zarządzanie Najwyższej Jakości. 

Rodzina zasilaczy EVER POWERLINE GREEN 33 została w tym roku laureatem kategorii Q1 Product. To urządzenia opracowane w topologii on-line przeznaczone do pracy z serwerami, sieciami komputerowymi, systemami obróbki danych. Linia EVER POWERLINE GREEN 33 cechuje się dużą energooszczędnością. W zasilaczach zastosowano takie rozwiązania jak tryb ECO oraz tryb pracy hybrydowej, kompensacja mocy biernej, wysoka sprawność w szerokim zakresie obciążeń. 

Cieszymy się po raz kolejny doceniano jakość naszych systemów. To pokazuje, że polskie firmy, reprezentujące branże IT, mogą konkurować z zachodnimi producentami nie tylko ceną, ale również jakością produktu. – mówi, Mariusz Piątkiewicz, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu, Członek Zarządu EVER.

Konkurs Jakość Quality International 2013 odbył się już po raz szósty. Jego organizatorem jest Media Press, wydawca Forum Biznesu, dodatku informacyjno-promocyjnego do Dziennika Gazety Prawnej oraz portalu informacyjnego www.forumbiznesu.pl. W tym roku patronat nad konkursem sprawowali Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskia Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Polskie Forum ISO 9000.