UPS EVER SINLINE RT XL 3000 został PRODUKTEM ROKU 2016
2016-12-15

Już po raz piąty na łamach miesięcznika IT Professional Redakcja wspólnie z Czytelnikami nagrodziła urządzenia, oprogramowanie i usługi wykorzystywane na co dzień w pracy, które wyróżniają się na rynku. 6 grudnia 2016 w Warszawie, podczas IT Professional Open Day 2016 wręczone zostały wyróżniania dla Produktów Roku 2016. Redakcja wybrała Produktem Roku 2016 w kategorii „wyposażenie serwerowni” zasilacz UPS EVER SINLINE RT XL 3000 polskiej produkcji.

Głosowanie odbyło się w dwóch etapach. W pierwszym nominowanych było ponad 300 rozwiązań sprzętowych, programowych i chmurowych w 15 kategoriach. W drugim kroku Czytelnicy mogli oddawać swoje głosy na produkty zebrane w odpowiednich kategoriach. Równolegle Redakcja oceniała najlepsze jej zdaniem rozwiązania wykorzystywane w codziennej praktyce IT, biorąc pod uwagę zarówno produkty dla dużych korporacji, jak i rozwiązania dedykowane małym i średnim firmom.

Fragment uzasadnienia wyboru przez Redakcję IT Professional modelu zasilacza UPS EVER SINLINE RT XL 3000 Produktem Roku 2016 w kategorii "wyposażenie serwerowni":

Zasilacz UPS EVER Sinline RT XL 3000 to produkt przeznaczony do zabezpieczenia w razie awarii zasilania w małych sieciach i niewielkich środowiskach serwerowych. Mamy w nim do czynienia z technologią line-interactive. Wyjściowa moc czynna może osiągnąć wartość mocy pozornej 3000VA.

Standardowo dostępny jest sieciowy interfejs komunikacyjny, dzięki któremu możliwa jest obsługa protokołu SNMPv1 oraz http. Ponadto komunikację z urządzeniami zewnętrznymi można również zrealizować poprzez wbudowany port HID USB.

Dzięki graficznemu wyświetlaczowi LCD możliwa jest szybka diagnoza stanu pracy zasilacza. Producent umożliwia również zarządzanie gniazdami wyjściowymi. Opcjonalnie interfejsy komunikacyjne RS232/RS485 z protokołem MODBUS pozwalają na integracje z systemami automatyki. Oprogramowanie PowerSoft dostępne za darmo pozwala na integracje systemów operacyjnych z zasilaczem, a wbudowany filtr sieciowy 1Gbit/s pozwala zabezpieczyć kartę sieciowa przed przepięciami. Do zasilacza można podłączyć jeden zewnętrzny moduł bateryjny, podwajający czas podtrzymania.

Więcej:

 

 

 

Zdjęcia