POWERLINE RT PLUS 3000 PRODUKTEM ROKU 2018
2018-12-13

Już po raz siódmy Redakcja IT Professional nagrodziła wyróżniające się na rynku urządzenia, oprogramowanie i usługi. 11 grudnia 2018 w sali Sceny Parter Teatru Kamienica w Warszawie wręczone zostały wyróżniania dla Produktów Roku 2018. Jednym z nagrodzonych (w kategorii „wyposażenie serwerowni”) urządzeń został, wprowadzony we wrześniu, UPS EVER POWERLINE RT PLUS 3000. Redakcja doceniła produkt pod względem specyfikacji, przewagi konkurencyjnej i wartości dla klienta. Prestiżową Statuetkę w imieniu EVER odebrał Paweł Pawlak – Szef Kanału Partnerskiego polskiego producenta.


Głosowanie odbyło się w dwóch etapach. W pierwszym nominowanych było ponad 300 rozwiązań sprzętowych, programowych i chmurowych w 15 kategoriach. W drugim kroku Czytelnicy mogli oddawać swoje głosy na produkty zebrane w odpowiednich kategoriach. Równolegle Redakcja oceniała najlepsze jej zdaniem rozwiązania wykorzystywane w codziennej praktyce IT, biorąc pod uwagę zarówno produkty dla dużych korporacji, jak i rozwiązania dedykowane małym i średnim firmom.

 

Fragment uzasadnienia wyboru przez Redakcję IT Professional modelu zasilacza UPS EVER POWERLINE RT PLUS 3000 Produktem Roku 2018 w kategorii "wyposażenie serwerowni":


Więcej:
Zasilacz nagrodzony - UPS EVER POWERLINE RT PLUS 3000
 
 
 

Zdjęcia