UPS EVER ECO Pro CDS 19” 2U „Produktem Roku 2017” IT w Administracji
2016-12-16

Rodzimy UPS ECO Pro CDS 19” 2U, przeznaczony do zabezpieczenia stacji roboczych, systemów CCTV oraz internetowych urządzeń telekomunikacyjnych został laureatem plebiscytu „Produkt Roku 2017” zorganizowanego przez redakcję IT w Administracji.* 
W trzeciej edycji konkursu informatycy i menedżerowie IT zatrudnieni w sektorze publicznym nominowali ponad 100 produktów w ośmiu kategoriach. Rodzimy zasilacz UPS zatriumfował wśród „urządzeń zabezpieczających”. Uroczyste wręczenie Produktów Roku 2017 miało miejsce w Teatrze Kamienica w Warszawie 5 grudnia 2017 r.. Z ramienia EVER statuetkę odebrał Key Account Manager - Paweł Pawlak.

Produkt Roku IT w Administracji to prestiżowy konkurs, w którym nagradzane są najlepsze produkty IT wykorzystywane w e-administracji oraz informatyzacji jednostek sektora publicznego. Najlepsze rozwiązania wybierane są w ośmiu kategoriach tj.: serwery, komputery i tablety, monitory i wyświetlacze, urządzenia sieciowe, urządzenia zabezpieczające, oprogramowanie zabezpieczające, oprogramowanie dedykowane administracji publicznej oraz urządzenia biurowe. 

Niezmiernie cieszy nas fakt, że Jury złożone z czytelników miesięcznika oraz grona ekspertów doceniło szereg zalet UPS-a EVER. Głównymi atutami wyróżnionego produktu są: system "Clear Digital Sinus", który jest sprzętowym systemem cyfrowym umożliwiającym generację na wyjściu zasilacza UPS napięcia wyjściowego o czystym, sinusoidalnym kształcie sygnału oraz funkcja "zimnego startu", która umożliwia uruchomienie zasilacza do pracy bateryjnej bez podłączonej sieci. Dodatkowo zasilacze ECO Pro CDS Rack wyposażono w inteligentny układ ładowania baterii Cool Battery Charging, który w istotny sposób przyczynia się do przedłużenia żywotności akumulatorów. W końcu kompaktowe wymiary oraz wyposażenie jednostki w interfejs komunikacyjny pozwala na zarządzanie pracą UPS-a za pośrednictwem bezpłatego, autorskiego oprogramowania PowerSoft.


                                    Zdjęcie: Marcin Oliva Soto

Więcej o plebiscycie: http://www.produktroku.itwadministracji.pl/
Zobacz wyróżnienie UPS EVER: http://ever.eu/uploads/article/466/wyroznienie.jpg
 

 

UPS EVER ECO Pro AVR CDS 19” 2U - Najnowsza odsłona wyróżnionego produktu

teraz zmodyfikowana
zgodnie ze wskazówkami Użytkowników

Porównaj produkty i zobacz szczegóły >>


to miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego poświęcony technologiom informatycznym stosowanym w sektorze publicznym, problematyce szeroko pojętej e-administracji, informatyzacji jednostek publicznych i zagadnieniom prawnym w IT. Pismo ma charakter ekspercki, jednak artykuły pisane są w sposób przystępny, a tematy ujmowane od strony praktycznej.

 

 

Zdjęcia