ELEKTROTECHNIKA 2019
2019-01-30

Serdecznie zapraszamy na 17. Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2019które odbędą się w dniach 13-15.03.2019 w Warszawie (na terenie EXPO XXI).


Stoisko EVER:     HALA 4 , stoisko D14  


Podczas targów przedstawimy zarówno sprawdzone już rozwiązania jak i szereg tegorocznych nowości:


Na stoisku uzyskacie Państwo także dodatkowe informacje:

  • Dlaczego warto podjąć z nami relacje biznesowe i jak można to zrobić?
  • W jaki sposób możecie Państwo uzyskać wiedzę, kompetencje oraz status Autoryzowanego Partnera Instalacyjnego EVER (rozwiązania jednofazowe do 20 kVA) i jakie płyną z tego tytułu korzyści?
  • Jakie zasady stosujemy w realizacji gwarancji na trójfazowe rozwiązania UPS?
  • Z jakich usług dodatkowych EVER możecie Państwo skorzystać (wsparcie techniczne, usługi serwisowe, instalacyjne oraz szkoleniowe)?
  • Doradzimy jak skutecznie i efektywnie oferować rozwiązania EVER.
  • Wskazujemy realne korzyści finansowe z użytkowania rozwiązań EVER.


O targach ELEKTROTECHNIKA

Targi ELEKTROTECHNIKA skierowane są do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. Równolegle odbędą się Targi ŚWIATŁO oraz Wystawa TELETECHNIKA.

Wystawcy Targów ELEKTROTECHNIKA mają możliwość współprowadzenia konferencji, warsztatów i szkoleń skierowanych do prawie 2000 specjalistów - inżynierów budownictwa, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru oraz  instalatorów.
Konferencje, szkolenia i warsztaty od lat są integralnym elementem Targów ELEKTROTECHNIKA. Najważniejsze wydarzenie to cykl szkoleń dla projektantów instalacji elektrycznych oraz wyższej kadry menadżerskiej odpowiedzialnej za nadzór, wykonawstwo, inwestycje oraz eksploatację instalacji w różnego typu obiektach organizowany wspólnie z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa. Dla członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa udział w szkoleniach jest bezpłatny.
Targi to także wystawa nowych technologii i osiągnięć polskiej branży elektrotechnicznej, pokaz innowacyjnych rozwiązań oraz wystawa pojazdów z napędem elektrycznym.

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY dla zrzeszonych w Polskiej Izbie Inżynierów Budownictwa.
Dla pozostałych chętnych koszt udziału w jednym szkoleniu wynosi 100.00 zł + VAT.
Aby skorzystać z możliwości bezpłatnego wejścia na prelekcję EVER prosimy o zgłoszenie mailowe na adres
s.dembski@ever.eu.

 

Godziny otwarcia dla zwiedzających:

13-15 marca 2019 r. (środa - piątek): 10.00 – 17.00

   WSTĘP WOLNY!   
 

Prosimy o  pobranie identyfikatora, który upoważni Państwa do bezpłatnego wejścia na Targi. Pobrany identyfikator należy  wydrukować lub zapisać na urządzeniu mobilnym i okazać przy wejściu na tereny targowe.
 
 


Zobacz plan sytuacyjny targów i sprawdź listę wystawców >>

Jak dojechać? Adres targów >>

 
 
 

Zdjęcia