POZNAJ ZALETY SYSTEMU EVER IOT >>

SYSTEM ZDALNEGO MONITORINGU PARAMETRÓW Z POWIADOMIENIAMI SMS I/LUB E-MAILEM przeznaczony jest do obiektów, w których istnieje potrzeba monitorowania od kilku do kilkuset punktów pomiarowych np. chłodnie, magazyny, pomieszczenia produkcyjne, powierzchnie sprzedażowe, serwerownie. Dostęp do danych w bazie jest możliwy 24h przez przeglądarkę internetową. Baza pozwala na analizowanie danych, generowanie raportów z dowolnego okresu (dane bieżące i historyczne) oraz indywidualną konfigurację alarmów SMS/e-mail. Dostęp do bazy nie wiąże się z żadnymi opłatami.
 

KTÓRE ATUTY SYSTEMU WYKORZYSTASZ ???

 1. SZEROKI WACHLARZ ZASTOSOWAŃ

Monitoring parametrów temperatury i wilgotności) w obiektach użytkowanych według przeznaczenia, niezależnie od specyfiki branży, np. produkcyjnych: rolno - spożywczej, rybnej, medycznej, farmaceutycznej, chemicznej, tytoniowej czy informatycznej oraz transportowej.

 1. FUNKCJONALNOŚĆ REJESTRATORÓW

Rejestratory dokonują pomiarów i zapisu danych w czasie rzeczywistym (znaczniki czasu UTC) w trwałej pamięci wewnętrznej urządzenia. Maksymalny zasięg transmisji radiowej w wolnej przestrzeni wynosi aż 700 m. Zdalny dostęp do rejestratorów z dowolnej lokalizacji.

 1. ZABEZPIECZENIA WIELOPOZIOMOWE

Rejestratory zabezpieczone są przed modyfikacją, co wyklucza możliwość ingerencji zewnętrznej (zebrane informacje są rzetelne i wiarygodne). Dostęp do SYSTEMU otrzymują wyłącznie upoważnione osoby. Gwarantujemy dokładność pomiarów w całym zakresie pracy oraz wysoki poziom bezpieczeństwa danych (szyfrowanie).

 1. TRWAŁOŚĆ REJESTRATORÓW

Żywotność baterii dostosowana jest do okresu użytkowania rejestratora. Po tym okresie przez 3 miesiące rejestrator zapisuje dane, ale ich nie wysyła (odczyt tylko przez podczerwień). Czujniki są łatwe w montażu, wodoodporne i wstrząsoodporne, z obudowami odpowiadającymi wymogom różnych środowisk.

 1. ŁATWA KONFIGURACJA i OBSŁUGA

Samodzielnie skonfigurowany w kilkanaście minut system obsługiwany jest poprzez aplikację dostępną w Internecie. Software dedykowany jest do gromadzenia informacji, tworzenia ich wizualizacji (tabele i wykresy) oraz przedstawiania raportów pomiarowych. Zbieranie danych z rejestratorów w bazie odbywa się nie tylko za pomocą fal radiowych ale również Internetu, NFC oraz Bluetooth.

 1. NISKIE KOSZTY WDROŻENIA

Nieodpłatny dostęp do bazy danych i aplikacji, stały nadzór i gwarancja bezpieczeństwa dostawcy technologii BLULOG oraz zachowanie konkurencyjnych cen rejestratorów sprawia, że koszt wdrożenia jest minimalny.

 1. CERTYFIKACJA ELEMENTÓW SYSTEMU

Moduł pomiarowy rejestratora BLULOG zgodny jest z normą EN 12830, ETSI 300220, a także posiada certyfikat HACCP. Sensory znajdujące się w rejestratorach pomiarowych BLULOG posiadają certyfikat kalibracji szwajcarskiej firmy SENSIRION zgodny z EN 17025.

 1. ABONAMENT

Dostęp do danych z pomiarów nie musi być równoznaczny z zakupem systemu. Możliwość wnoszenia opłat miesięcznych w umowie abonamentowej eliminuje konieczność ponoszenia jednorazowo całościowych nakładów na zakup sprzętu pomiarowego. Użytkownik abonamentowy ponosi wówczas tylko koszt  usługi dostępu do danych.
 

GDZIE ZASTOSUJESZ SYSTEM???

 1. ZAKŁADY PRODUKCYJNE

Hale produkcyjne, serwerownie i inne pomieszczenia, w których warunki klimatyczne wpływają na jakość i trwałość produktów bądź urządzeń.

 1. PRZECHOWYWANIE I DYSTRYBUCJA PRODUKTÓW

Magazyny, chłodnie, szklarnie oraz hale służące do przechowywania produktów wrażliwych na zmiany parametrów środowiskowych tj. temperatura, wilgotność.

 1. HANDEL I GASTRONOMIA

Sklepy wielkopowierzchniowe, mniejsze sklepy detaliczne, pawilony handlowe, restauracje, bary - wszędzie tam, gdzie zadowolenie potencjalnego klienta wynika z dostarczenia świeżego i trwałego produktu.

 1. MEDYCYNA I FARMACJA

Hurtownie farmaceutyczne, apteki, szpitale, przychodnie oraz laboratoria gdzie spełnienie parametrów środowiskowych w istotny sposób może wpłynąć na jakość, a także przydatność produktów, przekładając się tym samym na bezpieczeństwo zdrowia człowieka.

 

ZASADA DZIAŁANIA SYSTEMU
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dostęp do parametrów poprzez aplikację w chmurze za pomocą przeglądarki internetowej oraz poprzez lokalny punkt dostępu.


 

 

 

 

 

 

 

 


W skład zestawu wchodzą:

 • rejestratory zapisujące i gromadzące dane,
 • koncentrator tzw. HUB - urządzenie do automatycznej komunikacji rejestratora z bazą danych,
 • opcjonalny wzmacniacz sygnału,
 • baza danych do gromadzenia i przetwarzania danych z czujników rejestratorów,
 • aplikacja do zdalnego, jednoczesnego monitorowania parametrów (tj. temperatura i wilgotność) w czasie rzeczywistym i komunikacji z bazą systemu.

Pobierz więcej informacji o rozwiązaniu >>

Wybierz swój system EVER

 1. EVER SERVER IOT >>
 2. EVER FOOD IOT >>
 3. EVER LAB IOT >>