SINLINE RT XL 3000 najlepszym produktem IT wykorzystywanym w jednostkach sektora publicznego
2019-12-09

Polski UPS SINLINE RT XL 3000 firmy EVER, przeznaczony do zabezpieczenia serwerów i infrastruktury IT został laureatem plebiscytu „Produkt Roku 2019” zorganizowanego przez redakcję IT w Administracji. Redakcja wraz z czytelnikami wytypowała 24 najlepsze produkty i rozwiązania IT wykorzystywane w codziennej pracy jednostek sektora publicznego. 

Produkt Roku IT w Administracji to prestiżowy konkurs, w którym nagradzane są najlepsze produkty IT wykorzystywane w e-administracji oraz informatyzacji jednostek sektora publicznego. Najlepsze rozwiązania wybierane są według ośmiu kategorii tj. 

 


UPS Sinline RT XL zajął I miejsce w kategorii urządzenia zabezpieczające. Nagrodę w imieniu EVER odebrała Janetta Sałek - Dyrektor Zarządzający.

Sinline RT XL to nowoczesna seria UPS przeznaczona jest do zabezpieczania zasilania serwerów, sprzętu sieciowego, urządzeń archiwizujących dane oraz stacji roboczych. Jury złożone z czytelników miesięcznika oraz grona ekspertów doceniło szereg zalet UPS EVER SINLINE RT XL, które mają istotny wpływ na bezpieczeństwo krytycznych elementów informatycznych w nowoczesnych obiektach sektora publicznego.

Wśród zalet wyróżnionego urządzenia UPS opracowanego i produkowanego przez polskiego producenta, znajdują się między innymi współczynnik mocy na poziomie PF=1 (moc czynna równa się mocy pozornej), standardowo zintegrowany w urządzeniach interfejs sieciowy z możliwością monitorowania parametrów pracy UPS-a za pomocą protokołu SNMP oraz przeglądarki www, a także możliwość uzyskania dodatkowych funkcjonalności za pośrednictwem opcjonalnych kart rozszerzeń.

 

UPS EVER SINLINE RT XL 3000 - Rekomendacja IT w Administracji      zasilacz UPS do serwera - EVER SINLINE RT XL 3000

ZOBACZ WIĘCEJ

Strona produktu >>
Film o produkcie >>

Wcześniejsze wyróżnienia

„IT w Administracji” rekomenduje UPS EVER SINLINE RT XL 3000 >>
UPS EVER SINLINE RT XL 3000 został PRODUKTEM ROKU 2016 >>
UPS EVER SINLINE RT XL “Produktem Roku 2015” wg IT w Administracji >>
PC WORLD - Ever Sinline RT XL - lider wśród zasilaczy line – interactive >>
CHIP PL - najlepszy stopień zasilania >>

Zdjęcia

Załączniki