Rozwiązania EVER w ofercie Veracomp SA
2013-09-09

Oferta Veracomp SA została uzupełniona o systemy zasilania gwarantowanego firmy EVER. Wprowadzenie uznanych rozwiązań EVER podyktowane jest dynamicznymi zmianami sytuacji rynkowej i dążeniem do zapewnienia partnerom najlepszych dostępnych produktów i usług. 

Zapotrzebowanie użytkowników na systemy zasilania gwarantowanego powoduje konieczność poszukiwania nowych produktów, które można dopasować do przygotowywanych projektów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ustabilizowanej pozycji rynkowej firmy EVER możliwe było rozszerzenie oferty Veracomp SA o sprawdzone urządzenia zasilania gwarantowanego. 

- Veracomp dąży do proponowania Partnerom optymalnych rozwiązań teleinformatycznych. Rozwój zaawansowanych rozwiązań 3-fazowego zasilania gwarantowanego firmy EVER oraz elastyczność producenta w dopasowywaniu produktu do wymagań odbiorcy gwarantują, że oferta rozwiązań zasilania w Veracomp będzie odpowiadała potrzebom Partnerów handlowych. EVER, jako polska firma, produkująca urządzenia na miejscu, ma daleko posunięte możliwości kastomizacji, umożliwiającej realizację nawet niecodziennych projektów. Łącząc to z doświadczeniem Veracomp w przygotowaniu i realizacji zaawansowanych przedsięwzięć oraz naszym zapleczem inżynierskim, możemy zaoferować klientom najlepszą ofertę na rynku. – powiedział Andrzej Wilkowski, Product Manager marki EVER w Veracomp SA.

- EVER konsekwentnie rozszerza ofertę zaawansowanych systemów zasilania gwarantowanego przeznaczonych dla Klientów korporacyjnych. W związku z tym poszukiwaliśmy solidnego Partnera, który zajmie się nie tylko sprzedażą produktów, ale również zapewni wsparcie techniczne podczas realizacji zaawansowanych projektów. Veracomp, wiodący na polskim rynku dystrybutor IT z wartością dodaną (VAD), idealnie spełnia nasze kryteria. Doświadczenie tej firmy oraz jej rynkowa pozycja pozwolą nam dotrzeć do nowej grupy klientów. Nasz nowy partner może liczyć na wsparcie w działaniach technicznych, handlowych, jak i marketingowych. – powiedział Mariusz Piątkiewicz, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu, Członek Zarządu EVER.


Veracomp jest dystrybutorem rozwiązań teleinformatycznych realizującym model dystrybucji z wartością dodaną (VAD - Value Added Distributor). Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań w obszarze nowych technologii w zakresie różnych specjalizacji: sieci, telekomunikacja, bezpieczeństwo IT, pamięci masowe i serwery, zarządzanie infrastrukturą IT, systemy audiowizualne i Digital Signage, cyfrowy obieg dokumentów, obrazowanie medyczne, produkty dla użytkowników domowych i segmentu SOHO. Veracomp, jako dystrybutor VAD, oprócz standardowych w dystrybucji usług logistyki i finansowania, prowadzi także doradztwo techniczne i biznesowe, udziela konsultacji oraz oferuje wsparcie marketingowe. Spółka działa w 16 krajach Europy Środkowo - Wschodniej. W 2012 roku przychody firmy ze sprzedaży wyniosły 549,5 mln złotych, co stanowi 22-proc. wzrost w stosunku do roku poprzedniego. Więcej informacji pod adresem: www.veracomp.pl.

Centrala VERACOMP SA 
ul. Zawiła 61, 30-390 Kraków, Tel: (12) 252-55-55, Fax: (12) 252-55-00

Kontakt z Działem Handlowym: 
Kliknij, aby nawiązać kontakt z Twoim opiekunem handlowym

V-ZAM - system sprzedaży internetowej Veracomp SA: www.vzam.pl