Rodzima seria zasilaczy UPS EVER SINLINE RT / RT XL laureatem XXI plebiscytu CRN Polska
2020-05-22

Po raz kolejny resellerzy i integratorzy zdecydowali o tym, którzy producenci, dystrybutorzy, a także menedżerowie oraz produkty i usługi, otrzymają nagrody za miniony 2019 rok. Dzięki Państwa głosom rodzime zasilacze EVER serii SINLINE RT / RT XL wygrały plebiscyt!!! w kategorii Polski produkt / usługa.

Kategoria Polski produkt / usługa oparta jest na założeniach, w których wyróżniane są polskie firmy, które stworzyły autorski produkt lub usługę charakteryzującą się jakością na światowym poziomie. Produkt dodatkowo musi być oferowany za pośrednictwem resellerów i integratorów na lokalnym rynku. Nagroda może być przyznana tylko tym produktom, które zostały zarówno w pełni zaprojektowane, jak i wytworzone na terenie Polski.

Plebiscyt CRN Polska oraz kwartalnika Vademecum VAR-ów i integratorów jest unikatowy wśród branżowych przedsięwzięć tego typu. O jego wynikach decyduje bowiem nie jury złożone z wąskiej grupy ekspertów czy redaktorów, ale tysiące resellerów i integratorów z całej Polski.

Mimo, że zasilacze SINLINE RT / RT XL zostały już wielokrotnie doceniane bardzo cieszymy się i z obecnego wyróżnienia. Jest ono dla nas niezwykle cenne, gdyż pochodzi od Państwa - naszych bezpośrednich kontrahentów.

Rozstrzygnięcie tegorocznego plebiscytu okazało się także korzystne dla rzeszy dystrybutorów EVER. Dystrybutor Roku 2019 – AB oraz inni finaliści tej kategorii (ActionAlso, Incom GroupTech Data) to spółki, z którymi EVER konsekwentnie współpracuje już od wielu lat. 

Chcielibyśmy, przy tej okazji, złożyć finalistom podziękowanie za dotychczasowe znakomite relacje biznesowe i życzyć dalszego rozwoju na rynku rozwiązań IT oraz szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. 

Poznaj wszystkich laureatów plebiscytu >>

ZOBACZ WIĘCEJ

Strona produktów >>
Film o produkcie >>

Wcześniejsze wyróżnienia

UPS EVER SINLINE RT XL 3000 “Produktem Roku 2019” wg IT w Administracji >>
„IT w Administracji” rekomenduje UPS EVER SINLINE RT XL 3000 >>
UPS EVER SINLINE RT XL 3000 został PRODUKTEM ROKU 2016 >>
UPS EVER SINLINE RT XL “Produktem Roku 2015” wg IT w Administracji >>
PC WORLD - Ever Sinline RT XL - lider wśród zasilaczy line – interactive >>
CHIP PL - najlepszy stopień zasilania >>