Relacja ze Spotkań Autoryzacyjnych nowego Programu Partnerskiego EVER „POZYTYWNIE NAŁADOWANI”
2016-04-04

„POZYTYWNIE NAŁADOWANI” to nazwa nowego – uruchomionego w marcu 2016 - Programu Partnerskiego firmy EVER, polskiego producenta systemów zasilania gwarantowanego. We współpracy z czterema Dystrybutorami urządzeń firmy EVER - AB S.A., ABC Data S.A., ACTION S.A. oraz Veracomp S.A. - we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie odbyły się cztery Spotkania Autoryzacyjne, które zebrały ponad stu kluczowych Partnerów EVER. Firma przygotowuje dla nich zaawansowany program szkoleń i webinariów, atrakcyjne warunki współpracy oraz kompleksowe wsparcie techniczne.

Program „POZYTYWNIE NAŁADOWANI” opiera się na trzech poziomach partnerstwa (Autoryzowany, Biznes i Ekspert Partner). Każdy z poziomów dostarcza Autoryzowanym Resellerom dodatkowe korzyści biznesowe, możliwości rozwoju w branży oraz wsparcie marketingowe. Obecnie coraz więcej firm przykłada dużą wagę do systemów szkoleń i podnoszenia kwalifikacji technicznych. EVER planuje realizację cyklu szkoleń (stacjonarnych oraz w formie webinariów) dla swoich Partnerów, które to będą kompleksowo prezentowały najnowsze rozwiązania EVER oraz atuty i korzyści ich zastosowania dla użytkowników.

Podczas cyklu spotkań autoryzacyjnych Partnerzy mogli zapoznać się z różnorodnie wykorzystywanymi rozwiązaniami firmy EVER. Od produktów do zabezpieczenia elektroniki użytkowej (jak UPS-y małej mocy czy listwy antyprzepięciowe i filtrujące), przez urządzenia służące ochronie urządzeń sieciowych i serwerów, a także rozwiązań do ochrony budynków czy linii produkcyjnych. Szczególną uwagę poświecono najnowszej serii UPS Sinline RT/RT XL. Modele tej nowej serii - docenione już przez ekspertów branży - wzbudziły  wśród Resellerów duże zainteresowanie. Partnerzy przekonali się o zaletach tych modeli - opracowanych i produkowanych w Polsce - które wyróżniają się na rynku parametrami technicznymi w powiązaniu z korzystną ceną. Przedstawiciele EVER zaprezentowali nowatorską - w zasilaczach UPS obecnych na rynku - funkcjonalność kompensacji mocy biernej zastosowanej w rozwiązaniach UPS EVER Powerline Green 33/LITE, która umożliwia osiągnięcie minimalizacji kosztów mocy biernej i realny zwrot z inwestycji zakupu urządzenia nawet w ciągu 2-3 lat użytkowania. Przedstawiono także rozwiązania tandemowe EVER&Fogo – UPS EVER PWRL GREEN 33 wraz z optymalnie dobranym agregatem prądotwórczym.

- Spotkania Autoryzacyjne, które odbyły się w marcu 2016, spełniły nasze oczekiwania. Pozwoliły zawęzić relacje z naszymi najlepszymi Partnerami i przedstawić program rozwoju sieci partnerskiej EVER, jak również przekazać niezbędną wiedzę marketingowo–techniczną dla prowadzenia skutecznych działań biznesowych w segmencie rozwiązań zasilania gwarantowanego - ocenia Sebastian Warzecha, Dyrektor Handlowy w firmie EVER Sp. z o.o.

Już w krótce Partnerzy posiadający Autoryzację na rok 2016 pojawią się w nowym wydaniu działu GDZIE KUPIĆ (www.ever.eu/gdzie-kupic). Potencjalny nabywca będzie mógł w prosty sposób znaleźć odpowiedniego dla siebie Resellera urządzeń i rozwiązań marki EVER.

Zostań Autoryzowanym Partnerem EVER >>

 

Zdjęcia