Relacja z targów ELEKTROTECHNIKA 2019 w Warszawie
2019-03-21

Tegoroczne Targi to 450 wystawców, 16 szkoleń, które zgromadziły 1105 uczestników. Targi spotkały się z dużym zainteresowaniem specjalistów z branży, o czym świadczy liczba odwiedzających, która w tym roku wyniosła 13281 osób. Nasze stoisko, usytuowane w Hali 4, cieszyło się dużym zainteresowaniem zwłaszcza firm projektowych i elektroinstalacyjnych. 

Zaprezentowaliśmy Państwu nasze rozwiązania z zakresu zasilania gwarantowanego oraz nowości dla rozwiązań korzystających z instalacji solarnych. 
Największym zainteresowaniem cieszył się nasz najnowszy produkt dedykowany do współpracy z panelami fotowoltaicznymi PV – ŁADOWARKA SOLARNA EVER SLA 20 MPPT. To nowość w naszej ofercie służąca zabezpieczeniu kluczowej infrastruktury miasta tj. stacje pogodowe, oświetlenie, sygnalizacje i znaki drogowe, parkometry, biletomaty czy reklamy.

Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko serdecznie dziękujemy za możliwość spotkania się i przedstawienia naszej oferty. Tych, którzy nie zdołali nas odwiedzić, zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska następnym razem. Ładowarka Solarna EVER SLA 20 MPPT:

  1. Ulotka >>
  2. Karta produktu >>

 

Zdjęcia