Projekty specjalne

Korzystając z wysokich kompetencji oraz wieloletniego doświadczenia konstruktorów własnego Działu Badań i Rozwoju (R&D) firma EVER wdraża specjalistyczne projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb swoich Kontrahentów. Jest to zazwyczaj niskoseryjna produkcja zmodyfikowanych urządzeń ze standardowej oferty lub realizacja projektów pod konkretne potrzeby specjalistycznych sektorów.

Wszystkie urządzenia produkowane i sprzedawane przez EVER zostały zaprojektowane w Polsce przez Dział Badań i Rozwoju (R&D) naszej firmy. Dział ten zatrudnia wysoce wykwalifikowanych inżynierów, elektroników, mechaników i informatyków. Ich wiedza i bogate doświadczenie umożliwiają swobodne poruszanie się po wszystkich zagadnieniach konstrukcji urządzeń energoelektronicznych i pozwala sprostać każdemu zadaniu inżynierskiemu.

Firma EVER, spełniając oczekiwaniom Klienta, oprócz produkcji seryjnej, świadczy również usługi projektowe dla firm zewnętrznych.

W ofercie projektów specjalnych EVER znajduje się:

  • Przygotowanie specjalnych wersji wyrobów z oferty EVER, 
  • Przygotowanie specjalistycznych konstrukcji na potrzebu konkretnych Klientów,
  • Projektowanie nietypowych rozwiązań systemów zasilaniana na zlecenie,
  • Doradztwo w sprawach konstrukcji energoelektronicznych,
  • Doradztwo w sprawach problemów energetycznych,
  • Pomiary i ekspertyzy.
Inżynierowie EVER są w stanie dokonać szczegółowego rozpoznania potrzeb Klienta, wykonać niezbędne pomiary, zaprojektować urządzenia, zainstalować je i przekazać gotowy system do użytku.

Jeśli mają Państwo pytania lub specjalistyczne potrzeby w zakresie szeroko rozumianego zasilania awaryjnego, prosimy o KONTAKT Z DZIAŁEM HANDLOWYM.
 
 

Zdjęcia