PRODUKT ROKU 2020
2020-12-20

Wyprodukowany w całości w Poznaniu UPS EVER POWERLINE GREEN 33 Pro został laureatem plebiscytu „Produkt Roku 2020” zorganizowanego przez redakcję IT PROFESSIONAL. Po raz 9 Redakcja miesięcznika wspólnie z czytelnikami doceniła urządzenia, oprogramowanie oraz usługi chmurowe wyróżniające się na rynku. Trójfazowe rozwiązanie EVER zdobyło uznanie m.in. za możliwość uzyskania doskonałej jakości napięcia na wyjściu zasilacza przy bardzo cichej pracy jednostki, współczynnik mocy wyjściowej o wartości 1, gdzie moc pozorna jednostki (kVA) jest równa mocy czynnej (kW) oraz funkcjonalność redukcji kosztów poboru mocy biernej (kompensacja mocy biernej).

Zasady plebiscytu

Głosowanie przebiegło dwuetapowo. W pierwszym przesyłane były propozycje konkursowe za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej magazynu „IT Professional”. Profesjonaliści, pasjonaci i specjaliści zajmujący się zawodowo nowymi technologiami nominowali ponad 300 rozwiązań sprzętowych, programowych i chmurowych, propozycji komercyjnych i darmowych, które zebrane zostały w 16 kategoriach. W drugim kroku Czytelnicy mogli oddawać swoje głosy na produkty zebrane w odpowiednich kategoriach. Równocześnie Redakcja miesięcznika oceniła najlepsze rozwiązania wykorzystywane w codziennej praktyce IT, biorąc pod uwagę zarówno produkty dla dużych korporacji, jak i rozwiązania kierowane do małych i średnich firm. Ostatecznie w każdej kategorii wybranych zostało dwóch zwycięzców (jeden głosami Czytelników, drugi głosami redakcji), którzy wraz z pozostałymi produktami stworzyli rankingi TOP-10.

POWERLINE GREEN 33 Pro


Poziom oszczędności w skali roku przy zastosowaniu zasilacza UPS POWERLINE GREEN 33 Pro

 

Więcej o produkcie POWERLINE GREEN 33 PRO: https://ever.eu/a/pl/uslysz-cisze
Zobacz przedstawicieli serii POWERLINE GREEN 33 PRO: https://ever.eu/products/pl/powerline-green-33-pro
Jak działa kompensacja mocy biernej w UPS EVER: https://ever.eu/c/pl/kompensacja-mocy-biernej


Prawie analogiczne zasady przyświecały, zorganizowanemu już po raz szósty, plebiscytowi IT w Administracji. W tegorocznym zestawieniu pojawiło się kilku debiutantów, ale nie zabrakło też kolejnych wersji dobrze już znanych rozwiązań. Zdarzyły się również produkty, których żadnym sposobem nie można określić mianem nowości m.in. jeden z finalistów w kategorii Urządzenia Zabezpieczające UPS EVER POWERLINE RT 6000. Mimo, że zamieniony w ofercie producenckiej na rozwiązanie jeszcze lepiej przystosowane do bieżących wymagań (POWERLINE RT 6000 PLUS) to dzięki długoletniej przydatności zyskał przychylność głosujących. Oba wyróżnienia odebrał Paweł Pawlak, Senior Account Menager EVER.
 

Poznaj następcę POWERLINE RT 6000: https://ever.eu/product/pl/ups-ever-powerline-rt-plus-6000-bez-baterii
Poznaj różnicę między POWERLINE RT 6000 a POWERLINE RT 6000 Plus: https://ever.eu/a/pl/nowosc-powerline-rt-plus-6-10kva

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom plebiscytów jak i Redakcjom obu pism za zaufanie jakim obdarzyli wyróżnione rozwiązania EVER.

 

Zdjęcia