Prezes Zarządu EVER wyróżniony przez Ministra Gospodarki
2015-02-03

Prezes Zarządu EVER Sp. z o. o. wyróżniony przez Ministra Gospodarki

Prezes Zarządu EVER Sp. z o. o. pan Marek Bigaj otrzymał wyróżnienie od Wicepremiera oraz Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego za zaangażowanie i wkład w budowanie polskiej gospodarki.

Znany z promowania polskiej przedsiębiorczości Minister Gospodarki Janusz Piechociński uczcił 25-lecie naszej transformacji nagradzając prospołeczną i progospodarczą działalność wybranych polskich firm. Wicepremier, wraz z Prezydentem Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego dr. Marianem Królem, wręczył specjalne „Dyplomy Ministra Gospodarki” wyróżniającej się grupie wielkopolskich przedsiębiorców.  Jednym z uhonorowanych został Prezes Zarządu EVER Sp. z o. o. pan Marek Bigaj. W ten sposób Wicepremier podziękował przedsiębiorcom za „aktywne propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości oraz zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki”.

To niezwykłe wyróżnienie nie tylko dla mnie, ale przede wszystkim dla całej firmy EVER – powiedział po otrzymaniu dyplomu prezes Marek Bigaj. – Pokazuje, że praca naszego zespołu była i jest doceniana na arenie ogólnopolskiej i ma pozytywny wpływ na rozwój naszego kraju. Taki dyplom to dla nas nagroda, ale i zachęta to dalszej, wytrwałej pracy i samodoskonalenia.

Jeszcze raz gratulujemy prezesowi Markowi Bigajowi i życzymy dalszych sukcesów.