PRACA: Pracownik ds. porządkowych

Firma EVER Sp. z o.o. to największy polski producent zasilaczy UPS, którego produkty są obecne również w innych krajach Europy środkowo-wschodniej. W ciągu ponad 30 lat działalności podstawą naszej ugruntowanej pozycji rynkowej były inwestycje w rozwój kadry specjalistów. W ten sposób tworzymy jeden z najbardziej innowacyjnych zespołów w swojej branży w Europie.

Poszukujemy do pracy na stanowisku:

Pracownik ds. porządkowych
(miejsce pracy: Siedziba EVER Sp. z o.o. - Poznań, ul. Wołczyńska 19)
POBIERZ OFERTĘ [PDF] >>

Zakres obowiązków:

  1. utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach biurowych, socjalnych, korytarzach, itp.
  2. utrzymanie czystości i porządku na hali produkcyjnej,
  3. utrzymanie czystości i porządku terenu zewnętrznego,
  4. bieżące uzupełnianie materiałów i środków czystości w pomieszczeniach socjalnych,
  5. inne prace gospodarcze.
Od Kandydatów oczekujemy:

  1. samodzielności i zaangażowania w powierzone zadania,
  2. bardzo dobrej organizacji  pracy,
  3. sumienności i dynamiczności,
  4. uczciwości,
  5. mile widziane referencje.

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:

  1. stabilne zatrudnienie w firmie będącej na rynku od 30 lat,
  2. wsparcie przełożonego w realizacji celów,
  3. pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert (CV, list motywacyjny, zdjęcie) do 27.05.2021 r.
z dopiskiem ”Pracownik ds. porządkowych” na adres e-mail:
rekrutacja@ever.eu
lub na adres:
EVER Sp. z o.o.
ul. Wołczyńska 19, 60-003 Poznań

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem RODO z dnia 27.04.2016 r.

Każde zgłoszenie rozpatrywane jest indywidualnie, dlatego nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań napisz do nas!

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest EVER Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wołczyńskiej 19. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wybrany przez EVER kandydat będzie mógł czerpać satysfakcję z pracy w innowacyjnej spółce, która pomimo szybkiego rozwoju zachowała wiele z charakteru firmy rodzinnej. W firmie EVER doceniamy wartość i potencjał każdego pracownika zapewniając wszystkim członkom zespołu niezbędny rozwój zawodowy, a jednocześnie sprzyjającą atmosferę pracy. Dużą zaletą EVER jest projektowanie, wdrażanie i produkcja autorskich rozwiązań w segmencie zaawansowanych technologii. Dodatkowym atutem są korzystne warunki zatrudnienia oraz możliwości awansu.