„POZYTYWNIE NAŁADOWANI” Relacja z przebiegu autoryzacji EVER na 2017 r.
2017-01-25

Program partnerski EVER oparty został na trzech poziomach partnerstwa (Autoryzowany, Biznes Partner oraz Ekspert). Każdy z poziomów dostarcza Autoryzowanym Resellerom dodatkowe korzyści biznesowe oraz odpowiednie do poziomu autoryzacji wsparcie marketingowe. Do głównych atutów uczestnictwa zaliczyć należy wsparcie Partnerów na wszystkich etapach sprzedaży rozwiązań EVER oraz możliwość indywidulnej rezerwacji projektów. Dodatkowo Klienci otrzymują dostęp do niezbędnych materiałów marketingowo-technicznych w jednej lokalizacji (serwer FTP z kartami katalogowymi, instrukcjami obsługi, deklaracjami CE czy niezbędnym w wielu przetargach certyfikatem ISO 9001:2008). EVER deklaruje dodatkowo promocję Resellerów na stronie www.ever.eu, wspólne szkolenia i konferencje. 

Tegoroczny cykl 7 szkoleń autoryzacyjnych, zgodnie z wcześniejszymi uwagami Resellerów, zorganizowany został tylko w formie webinariów. Ten rodzaj spotkania na „odległość” pozwolił zaoszczędzić uczestnikom sporo cennego czasu. Formuła 1,5 godzinnego szkolenia z testem wymogła na organizatorze przedstawienie zagadnień w sposób szybki i przystępny. Uczestnicy podczas prezentacji zaktualizowali znajomość produktów EVER oraz uzyskali wiedzę z zakresu nowości w ofercie. Podczas wirtualnego spotkania mogli także zadać producentowi nurtujące ich pytania, jak np. o możliwości naprawy serwisowanego urządzenia w 2 dni robocze czy założenia uzyskania pięcioletniej gwarancji na rozwiązania trójfazowe.
 
- Webinaria Autoryzacyjne, które odbyły się w lutym i marcu 2017 r. pozwoliły odnowić relacje partnerskie z rzecznikami naszej marki oraz nawiązać całkiem nowe kontakty biznesowe. Liczymy, że przekazana na spotkaniach wiedza dotycząca naszych rozwiązań, sposobu współpracy oraz korzyści z niej płynących umożliwi naszym Resellerom prowadzenie skutecznych działań w obszarze zasilania gwarantowanego i zaowocuje obustronnymi korzyściami już w bieżącym roku. - mówi Sebastian Warzecha, Dyrektor Handlowy w firmie EVER Sp. z o.o.

Bezwzględnym warunkiem zdobycia autoryzacji przez Resellerów było przebrnięcie przez test 25 pytań, które swoim zakresem obejmowały wiedzę przekazaną podczas wcześniejszego wykładu. Dotyczyły one m.in. znajomości firmy EVER, zasad programu partnerskiego oraz co najistotniejsze, poszczególnych grup produktowych (od listew, przez małe i średnie UPS-y, po urządzenia 3-fazowe). Test nie nastręczył uczestnikom żadnych problemów i zdawany był niemal ze stuprocentową skutecznością. 

Każde z webinarium kończyła ankieta. Dała ona organizatorowi wgląd w aktualną sytuację na rynku B2B oraz umożliwiła zbadanie opinii klienckiej na temat bieżącej oferty.  Jak mówi Paweł Pawlak, Key Account Manager a jednocześnie prelegent w webinariach EVER – Pozytywnie zaskoczył nas poziomem wiedzy słuchaczy, który bezpośrednio przełożył się na dobre wyniki testu i całego procesu autoryzacji 2017. Z nieskrywaną przyjemnością, zauważamy, że ciągła edukacja naszych Partnerów i umożliwianie świadomego podejmowania decyzji zakupowych jest fundamentem obustronnej, solidnej i wartościowej współpracy.

Więcej o programie partnerskim EVER [pdf]: www.ever.eu/program-partnerski

Lista wszystkich Autoryzowanych Partnerów EVER znajdzie się wkrótce na stronie: http://ever.eu/gdzie-kupic/pl