Uwaga: SEZON GRZEWCZY!!! Podtrzymaj zasilanie swojego kotła C.O.

Z roku na rok coraz więcej konsumentów zmaga się zimą z okresowymi zakłóceniami lub przerwami w dostawie prądu. O ile problemy te są krótkotrwałe i niezbyt groźne w dużych miastach, o tyle dla mieszkańców terenów podmiejskich i wiejskich mogą być bardzo uciążliwe. Tymczasem niezbędne dla naszej wygody i bezpieczeństwa jest zapewnienie ciągłości zasilania w budynku, w którym przebywamy. Dlatego właśnie warto zainwestować w specjalnie dobrany do naszych potrzeb zasilacz UPS.

Wraz z postępem technologicznym stajemy się coraz bardziej uzależnieni od sprawnego funkcjonowania sieci energetycznej. Czasowe przerwy w dostawie energii najbardziej uderzają w posiadaczy pieców C.O., kotłów, kominków z płaszczem wodnym oraz automatyki grzewczej – instalacji niezbędnych dla komfortu domowników, szczególnie zimą. Na jej szkodliwe skutki narażeni są także właściciele tzw. inteligentnych domów. Komponenty systemu ogrzewania oraz zaawansowane systemy zarządzania budynkiem nie tylko wymagają ciągłego zasilania, lecz są także wyjątkowo czułe na wszelkie zakłócenia sieci energetycznej. Nawet jeśli sama awaria nie będzie długotrwała, może ona na stałe uszkodzić pracujące w budynku urządzenia i w efekcie – narazić nas na spore straty finansowe.

Rozwiązanie? 
Specjalistyczne zasilacze awaryjne UPS EVER SPECLINE 
dedykowane domowej automatyce grzewczej

Ich głównym zadaniem jest ochrona domowych sprzętów przed zagrożeniami wynikającymi z nieprawidłowego zasilania ze strony sieci energetycznej. Zabezpieczają urządzenia do nich podłączone przed zanikami bądź spadkami napięcia sieciowego, eliminują możliwość uszkodzeń w wyniku przepięć w sieci, a także dbają o sinusoidalny przebieg napięcia wyjściowego. UPS-y serii SPECLINE to wydajniejsza i bezpieczniejsza alternatywa dla popularnych dotychczas agregatów prądotwórczych, których użycie wiąże się z wieloma niedogodnościami i które nie ochroną naszego sprzętu przed awarią.

INWESTYCJA W CIEPŁO – UPS SPECLINE W SYSTEMIE CENTRALNEGO OGRZEWANIA

Zasilacze UPS SPECLINE oraz SPECLINE Pro to uzupełnienie instalacji grzewczej bazującej na kotle gazowym, dowolnego typu kotle olejowym czy kotle na paliwo stałe. UPS gwarantuje wytwarzanie ciepła w sytuacji awarii zasilania sieciowego mogącej doprowadzić do paraliżu pracy chronionych urządzeń. 

ZGRANY DUET –  UPS Z UKŁADEM SOLARNYM LUB KOMINKIEM Z PŁASZCZEM WODNYM

Zasilacze serii SPECLINE dbają o bezpieczną i bezawaryjną pracę układów solarnych oraz kominków z płaszczem wodnym. Dzięki swoim właściwościom funkcjonalnym niwelują problemy z odbiorem ciepła wynikające z przerw w dopływie prądu (unieruchomieniem pomp obiegowych urządzeń, przegrzaniem kolektorów solarnych itd.) oraz zapewniają normalną pracę całego systemu grzewczego nie wprowadzając go w tryb awaryjny. 

INTELIGENTNY UPS – SPECLINE W "INTELIGENTNYM BUDYNKU"
UPS-y EVER SPECLINE to niezbędne wyposażenie każdego systemu smart house. Ich głównym zadaniem jest zabezpieczenie zasilania centrali sterujących, klimatyzacji, wentylacji, systemów alarmowych i monitoringu oraz rolet i bram garażowych.

DLACZEGO UPS EVER SPECLINE/Pro?

  • System Clear Digital Sinus (CDS) – zapewnienie sinusoidalnego przebiegu napięcia wyjściowego, koniecznego dla sprawnego funkcjonowania najbardziej czułych urządzeń, takich jak pompy czy elektronika w kotłach c.o.
  • Wydłużony czas podtrzymania na pracy bateryjnej – w określonych sytuacjach nawet do kilku godzin
  • Dodatkowe wydłużenie czasu pracy zasilacza – możliwość podłączenia modułów bateryjnych firmy EVER lub zastosowanie akumulatora samochodowego
  • Układ Cool Battery Charging (CBC) – możliwość szybkiego i sprawnego ładowania akumulatora zasilacza awaryjnego oraz wydłużenie czasu jego eksploatacji
  • System Emergency Power OFF (EPO) – możliwość odłączenia zasilania w ekstremalnych sytuacjach, na przykład w przypadku pożaru
  • Najwydajniejsze urządzenie na polskim rynku - moc całkowita wynosząca do 1000 VA, użytkowa do 500 W, odporność na 30-sekundowe przeciążenia do wartości 700 W
  • 24-miesięczna gwarancja – pełen zakres usług pogwarancyjnych i serwisowych
  • Rekomendacja wiodących producentów kotłów w Polsce: Viessmann, Buderus, Immergas – niezbędny element poprawnie zaplanowanego systemu ogrzewania

Zasilacze UPS EVER SPECLINE / Pro - zostały przetestowane i zaaprobowane przez czołowych producentów kotłów c.o. w Polsce!

Pobierz:

Poznaj modele serii UPS EVER SPECLINE/Pro: