NOWOŚĆ - listwy CLASSIC i VARIANT od lipca na rynku
2016-06-29

Od lipca 2016 r. - polski producent - firma EVER Sp. z o.o. wprowadza na rynek dwa nowe modele listew antyprzepięciowych CLASSIC oraz VARIANT do zabezpieczenia domowej i biurowej elektroniki. Oba zawierają bogatą funkcjonalność, a VARIANT jest unikalnym rozwiązaniem na rynku.

Listwa CLASSIC (dostępna w trzech wersjach - z przewodem 1,5m, 3m oraz 5m ) zastępuje 15-letniego, popularnego i cenionego weterana w ofercie producenta – listwę Standard. Nowy model w odróżnieniu od poprzednika ma bogatszą funkcjonalność. Obie listwy posiadają 5 gniazd z zabezpieczeniem przed dostępem dzieci do elementów niebezpiecznych, tzw. child protection, bezpiecznik automatyczny zamiast topikowego oraz możliwość ułożenia przewodu w 4 kierunkach. Dla tych, którzy lubią mieć wszystko poukładane, producent przewidział możliwość montażu listwy na ścianie lub innych powierzchniach. Co warto podkreślić? Nowe funkcje listew nie wpływają na cenę, jest wręcz odwrotnie - listwa CLASSIC jest tańsza od poprzednika!

Listwa VARIANT to unikalne na rynku rozwiązanie, zwłaszcza dla wymagających klientów w zakresie sposobów podłączenia listwy. Produkt ma wbudowane gniazdo zasilające IEC 320 C14 umożliwiające podłączenie przewodu o dowolnej długości (zalecane przez producenta maksymalnie 10 m), zakończonego wtyczką łamaną lub prostą w standardzie unischuko lub np. wtyczką IEC 320 C14 co umożliwia wykorzystanie listwy jako przejściówki z gniazd komputerowych na gniazda polskie. W standardzie producent dokłada przewód zasilający o długości 2 m zakończony wtyczką unischuko.

Producent udziela na oba produkty 10-letniej gwarancji z serwisem w systemie door-to-door. Dodatkowo urządzenia podpięte do listew obejmuje ubezpieczenie o wartości do 1500 EUR dla listwy CLASSIC oraz do 2000 EUR dla listwy VARIANT.

Poznaj produkty:

 

Zdjęcia