Konsumenci wybrali UPS POWERLINE GREEN 33
2015-03-11

Zasilacze EVER docenione przez konsumentów !

Mamy kolejny powód do dumy. Nasza seria UPS-ów EVER POWERLINE GREEN 33 została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich – Wybór Konsumentów 2015.

UPS EVER POWERLINE GREEN 33, czyli flagowy produkt marki, został uhonorowany przez klientów Złotym Medalem i tytułem produktu targów EXPOPOWER 2014. Nasze zadowolenie jest tym większe, że na nasze zasilacze zagłosowało ponad 60% uczestników, dając nam tym samym znaczące zwycięstwo nad innymi nominowanymi.

– Seria POWERLINE GREEN 33 była już wielokrotnie wyróżniana, jednak ta nagroda jest dla nas szczególnie ważna – mówi Marek Bigaj, Prezes Zarządu EVER Sp. z o. o. – Świadczy bowiem o tym, że nasze produkty cieszą się uznaniem nie tylko ekspertów, lecz także klientów, korzystających z nich na co dzień. Największe uznanie to uznanie konsumentów, ale zasłużyć i zdobyć je mogą tylko te firmy, które oferują najwyższą jakość. Cieszymy się, że nasze działania na rzecz zapewnienia tej jakości są dostrzegane i doceniane przez użytkowników naszych zasilaczy.

Złoty Medal Wybór Konsumentów to wyróżnienie nadawane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie od 2012 roku. Rozstrzygnięcie konkursu odbywa się w dwóch etapach. Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali MTP wybranym produktom, laureaci oceniani zostają przez samych klientów i przedstawicieli branży, którzy głosują na najlepszy, ich zdaniem, produkt targów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu i oddali swój głos na UPS-y EVER.

 

Kliknij i zobacz relację filmową z gali wręczenia nagród ZŁOTY MEDAL - WYBÓR KONSUMENTÓW (15.03.2015)

Źródło: http://poznan.tvp.pl/19274891/gala-wreczenia-nagrod-zloty-medal-wybor-konsumentow-15032015

 

 

Zdjęcia