Jak optymalizować koszty zasilania??? Prelekcja EVER na seminarium dla projektantów elektrycznych.
2019-12-05

BEZPIECZEŃSTWO URZĄDZEŃ I OPTYMALIZACJA KOSZTÓW ZASILANIA NA PRZYKŁADZIE ROZWIĄZAŃ EVER to tytuł prezentacji przedstawionej przez polskiego producenta podczas seminarium „Millenium Gazety Budowlanej”. Szkolenie odbyło się w dniu 5 grudnia 2019 r. w hotelu NOVOTEL Poznań Centrum i skupiło ponad 80 uczestników.

Do licznej  rzeszy gości należeli przedstawiciele projektantów instalacji elektrycznych niskich napięć, biur projektowych, firm wykonawczych oraz inwestorów instytucjonalnych. Celem seminariów jest rozpowszechnianie wiedzy o nowych materiałach, rozwiązaniach i technologiach stosowanych w budownictwie. Podczas dwóch sesji wykładowych poruszone zostały tematy związane z zakresem uprawnień upoważniających do projektowania instalacji elektrycznych do 1 kV tj. oświetlenie, okablowanie (w tym strukturalne), zabezpieczenie instalacji elektrycznej, rozdzielnie niskich napięć, zasilanie awaryjne, ochrona odgromowa, zarządzanie i sterowanie budynkiem, monitoring, alarmy itp.

Dziękujemy Państwu za udział w seminarium i duże zainteresowanie tematyką optymalizacji kosztów zasilania za pośrednictwem rozwiązań EVER. Mamy nadzieję, że przedstawiona na naszym stoisku oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie a konsultacje techniczne wyjaśniły wszystkie pojawiające się wątpliwości. W razie wszelakich pytań zapraszamy do kontaktu z prelegentem EVER: 

Michał Przybylski - Inżynier Wsparcia Technicznego > m.przybylski@ever.eu

Zobacz prezentacja z seminarium >>

Prezentacja EVER

Zdjęcia

Załączniki