EVER, „ZETO LUBLIN” i 2. Konwent Informatyków Polski Wschodniej
2019-11-15

EVER Sp. z o.o. wraz z partnerem biznesowym ZETO Sp. z o.o. zaprezentowali na 2. Konwencie Informatyków Polski Wschodniej wspólnie przygotowaną ofertę dla klientów sektora publicznego. Konwent odbył się w dniach 7-8 listopada 2019 r.  w samym sercu Gór Świętokrzyskich, Suchedniowie k. Kielc.

Druga edycja konwentu zgromadziła ponad 100 gości. Konferencja skupiła osoby kierujące działami IT administracji publicznej z województw warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego oraz podkarpackiego. Celem organizatorów wydarzenia - redakcji "IT w Administracji" była prezentacja dobrych praktyk w zakresie IT w urzędach, wymiana doświadczeń, a także promocja najlepszych rozwiązań informatycznych w instytucjach publicznych.

Paweł Pawlak, Key Account Manager reprezentujący EVER, podczas swojej prezentacji przedstawił rozwiązania dedykowane do zabezpieczenia infrastruktury IT w ośrodkach administracji publicznej. Zaprezentowane zostały flagowe urządzenia EVER małej, średniej i dużej mocy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się unikatowe rozwiązania do zabezpieczenia serwerów – seria UPS EVER SINLINE RT i RT XL oraz urządzenia 3-fazowe generujące realne oszczędności wynikające z kompensacji mocy biernej oraz innych atutów eksploatacyjnych. W obu dniach konferencji dużym wsparciem dla uczestników była wiedza i doświadczenie także drugiego Key Account Managera EVER Magdaleny Grabus. Przedstawicielka producenta udzielała dodatkowych wyjaśnień z zakresu doboru rozwiązań jak i korzyści z zastosowania produktów znajdujących się w ofercie firmy EVER.

Konwent stał się idealną okazją do wymiany doświadczeń i dyskusji nad aktualnymi zagadnieniami IT. Druga edycja konwentu potwierdziła profesjonalizm organizatora oraz wysoki poziom kompetencji wystawców i prelegentów dając jednocześnie uczestnikom dodatkową wiedzę merytoryczną oraz możliwość poznania najnowszych technologii i produktów teleinformatycznych.

Dziękujemy za spotkanie!

 

 

Zdjęcia