EVER wspiera Szlachetną Paczkę
2018-02-02

Mamy niezwykłą przyjemność poinformować, że spółka EVER  rozpoczęła współpracę ze Stowarzyszeniem WIOSNA, polską organizacją charytatywną, która od 2001 roku propaguje solidarność z potrzebującymi.

Firma EVER wzięła czynny udział w Gali XVII Edycji Szlachetnej Paczki. Gala odbyła się w dniu 26.01.2018 r. w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie i przyciągnęła aż 1,2 tys. osób, darczyńców i wolontariuszy.  Podczas uroczystości  mogliśmy przeżyć niesamowite emocje związane z podsumowaniem osiągnięć projektu minionego roku, występami utalentowanych artystów i pozytywnie naładowaną atmosferą.

Jednym z punktów programu było wręczenie aktu przekazania systemu zasilania gwarantowanego UPS przez Zarząd EVER Sp. z o.o. Stowarzyszeniu WIOSNA. Przekazane produkty złożone z UPS EVER POWERLINE RT 10 000, dwóch MODUŁÓW BATERYJNYCH DO POWERLINE RT 10K oraz akcesoriów mają posłużyć zabezpieczeniu infrastruktury IT jednego z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w naszym kraju, jakim jest Szlachetna Paczka. Akt przekazania z rąk Prezesa Zarządu EVER Sp. z o.o. Marka Bigaja odebrał ks. Jacek Stryczek. 

Jesteśmy dumni, że mogliśmy rozpocząć współpracę ze Stowarzyszeniem WIOSNA i wspierać ogólnopolską akcję świątecznej pomocy w ramach projektu Szlachetna Paczka.