EVER w gronie finalistów plebiscytu CRN. Dziękujemy za Państwa głosy.
2016-12-16

Po raz kolejny Czytelnicy miesięcznika CRN Polska zdecydowali, którzy producenci, dystrybutorzy, a także menedżerowie otrzymali nagrody za osiągnięcia w 2016 roku. Dzięki Państwa głosom EVER zakwalifikował się do wąskiego grona finalistów w kategorii: Producent Systemów Zasilania i Klimatyzacji 2016. Wyniki plebiscytu zaprezentowane zostały 7 czerwca podczas uroczystej gali Tech Trendy Biznes w hotelu InterContinental w Warszawie.

Plebiscyt CRN Polska oraz kwartalnika Vademecum VAR-ów i integratorów jest unikatowy wśród branżowych przedsięwzięć tego typu. O jego wynikach decyduje bowiem nie jury złożone z wąskiej grupy ekspertów czy redaktorów, ale tysiące resellerów i integratorów z całej Polski.

Bardzo cieszymy się z naszego wyróżnienia. Jest ono dla nas niezwykle cenne, gdyż pochodzi od Państwa - naszych bezpośrednich kontrahentów. Nominacja do grona finalistów pozwala na potwierdzenie naszej strategii rozwoju. Strategii opartej na dążeniu do najlepszych jakościowo produktów i usług, które w pełni spełniają Państwa oczekiwania. Przy okazji chcielibyśmy bardzo podziękować za zaufanie do naszej firmy oraz okazywane bezustannie dowody sympatii.

Źródło CRN POLSKA: https://www.crn.pl/aktualnosci/resellerzy-i-integratorzy-wybrali-najlepszych