EVER wyróżniony tytułem „Firmy 15-lecia”
2013-04-12

W dniu 9 kwietnia w warszawskim hotelu Intercontinental odbyła się jubileuszowa gala CRN Polska oraz miesięcznika CHIP. Obchody Tech Trendy 2013 zgromadziły około 100 przedstawicieli największych firm IT w Polsce. Z okazji jubileuszu istnienia na rynku, 15-lecia CRN oraz 20-lecia CHIP, organizatorzy postanowili uhonorować 15 firm tytułem Firmy 15-lecia. Wśród laureatów nagrody znaleźli się producenci i dystrybutorzy, którzy odcisnęli szczególnie mocne piętno na polskim rynku IT. Nagrody w postaci szklanych statuetek trafiły zarówno do firm polskich jak i zagranicznych, takich jak: AB, ABC Data, Action, Cisco, Comarch, EVER, Fujitsu, HP, IBM, Insert, Intel, Microsoft, Samsung, Tech Data i Veracomp. W imieniu EVER nagrodę odebrał Marek Bigaj, Prezes Zarządu. 
Największe zaskoczenie wzbudziło uhonorowanie dodatkowym tytułem Postaci Rynku IT… wszystkich resellerów. Patronem merytorycznym wydarzenia było IDC Polska, zaś patronem medialnym Radiowa Trójka.

Relacje organizatorów:


CRN - Computer Reseller News Polska

CRN Polska to dwutygodnik B2B (business-to-business) – wiodące pismo kanału dystrybucyjnego IT w Polsce. Już od 10 lat gazeta spełnia funkcję platformy komunikacji pomiędzy producentami, dystrybutorami i resellerami. Rozpowszechniana wyłącznie w kwalifikowanej i bezpłatnej prenumeracie, dociera do niemal wszystkich firm IT w kraju, pozostaje jednak niedostępna dla użytkowników końcowych. CRN powstał w Stanach Zjednoczonych przeszło 30 lat temu. Poza Polską, wydania pisma są obecne w wielu innych krajach, m.in. w Australii, Brazylii, Bułgarii, Danii, Holandii, Japonii, Niemczech, Rosji, a także w Wielkiej Brytanii. W Polsce pismo jest obecne od początku 1998 roku, kiedy do rąk czytelników trafił numer CRN Polska. CRN Polska to prestiżowe i najbardziej opiniotwórcze pismo kanału dystrybucyjnego IT w Polsce. Towarzysząc resellerom od 10 lat stało się niezbędnym narzędziem w ich pracy. Informuje o wydarzeniach, analizuje rynek i przewiduje nadchodzące trendy. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi dziennikarzy, CRN Polska od początku istnienia był i nadal pozostaje najbardziej wiarygodnym źródłem informacji biznesowych w branży IT.

źródło: http://www.burdamedia.pl/gazeta2.php?g=crn

 

 

Zdjęcia