EVER na targach MSV
2014-09-29

Marka EVER zaprezentowała się światowej społeczności branżowej na brneńskich Międzynarodowych Targach Maszynowych MSV (Mezinárodní Strojírenský Veletrh). Dołączyła do ponad 1500 wystawców z krajów europejskich, azjatyckich i USA, którzy zdecydowali się prezentować swoje innowacyjne rozwiązania przemysłu maszynowego i elektrotechnicznego.

Tegoroczna edycja MSV była doskonałą okazją, aby zaprezentować odbiorcom spoza Polski najnowszą, zgłoszoną do Urzędu Patentowego, funkcjonalność aktywnej kompensacji mocy biernej. Do tej pory to rozwiązanie występowało w postaci pasywnej. Oznacza to, że możliwa była kompensacja mocy biernej urządzeń podłączonych do zasilacza awaryjnego oraz, w przypadku UPS-ów marki EVER, samego urządzenia zasilania gwarantowanego. Aktywna wersja kompensacji mocy biernej obejmuje z kolei również te odbiorniki, które nie są podłączone do zasilacza awaryjnego, a równolegle z UPS do wspólnej sieci zasilającej.

MSV 2014 odbywały się między 29 września i 3 października br. i gościły kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających. Wśród tych ostatnich wysoki odsetek to profesjonaliści, z których zdecydowana większość ma wpływ na decyzje inwestycyjne, a jedna trzecia należy do najwyższego kierownictwa spółek.

Zdjęcia