EVER na Targach CEBIT 2015
2015-03-16

Specjaliści EVER na targach CeBIT 2015 w Hanowerze

Przedstawiciele marki EVER mieli okazję zaprezentować się międzynarodowej społeczności podczas największych targów nowych technologii CeBIT 2015. Tym samym dołączyli do ponad 3000 wystawców branż teleinformatycznych z 70 krajów. Obecność marki na targach była jednym z etapów projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, którego celem jest wdrożenie Planu Rozwoju Eksportu.

Podczas 5 dni targów ponad 200 000 odwiedzających miało możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami oraz ofertą produktową EVER. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się flagowe zasilacze ON-LINE marki z innowacyjną funkcjonalnością aktywnej kompensacji mocy biernej. Ponadto firma zaprezentowała UPS-y SPECLINE przeznaczone do zabezpieczania automatyki domowej i systemów grzewczych. Najbardziej wymagający klienci dowiedzieli się więcej o tzw. projektach specjalnych EVER, czyli niestandardowych rozwiązaniach, skrojonych na potrzeby konkretnych odbiorców i opracowywanych w Dziale Badań i Rozwoju marki.

Udział w targach był także szansą na poszerzenie kontaktów biznesowych oraz otwarcie na zagraniczne rynki, głównie Czech, Słowacji, Niemiec, Litwy oraz Łotwy. Działania te to jeden z elementów wdrażanego w firmie Planu Rozwoju Eksportu. – Cieszy nas fakt, że mieliśmy możliwość uczestniczenia w targach oraz rozmowy z międzynarodowymi wystawcami i klientami – mówi Marek Bigaj, Prezes Zarządu EVER Sp. z o. o. – CeBIT to największa platforma spotkań branży teleinformatycznej na świecie i to tu często kształtuje się przyszłość tego rynku. Jako firmy zorientowanej na ciągły rozwój, nie mogło nas tam zabraknąć. 

Dziękujemy organizatorom targów oraz wszystkim uczestnikom, którzy w dniach 16-20 marca odwiedzili nasze stoisko.

Zdjęcia