EVER na INET MEETING 2016
2016-04-21

Firma EVER, polski producent systemów zasilania gwarantowanego wraz z firmą COMDREV zaprezentowała swoje rozwiązania na ogólnopolskiej konferencji INET MEETING 2016, która odbyła się w dniach 13-15 kwietnia 2016 w Zakopanem. Wydarzenie zgromadziło ponad czterystu specjalistów branży teleinformatycznej, w tym kilkudziesieciu wystawców.

Firma EVER znalazła się w gronie srebrnych sponsorów wydarzenia. Spółkę reprezentował Paweł Pawlak, Key Account Manager, który podczas swojej prezentacji przedstawił kwestie związane z bezpieczeństwem zasilania przy wykorzystaniu rozwiązań marki EVER. Uczestnicy mogli skonsultować się i zapoznać z  urządzeniami marki EVER na stoisku wystawowym. Dla tych, którzy odwiedzili stoisko firmy, przygotowano specjalną ofertę promocyjną.

INET MEETING to cykliczne spotkanie organizowane przez Ogólnopolską Grupę Interetową INET GROUP oraz magazyn branżowy ICT Professional. Głównym celem imprezy jest wsparcie polskich operatorów telekomunikacyjnych. Tegoroczna, wiosenna edycja poświęcona była zagadnieniom koncentrującym się wokół aktualnych wyzwań branży teleinformatycznej. Wykłady i prelekcje koncentrowały się na odpowiedzi na liczne pytania operatorów teleinformatycznych wynikających z nowych regulacji prawnych. Dodatkowo meeting dawał możliwość zapoznania się uczestników z prezentacjami sprzętu i usług dedykowanych ściśle segmentowi ICT.

Dziękujemy za udział w prezentacji oraz spotkanie na stoisku!

Zdjęcia