EVER finalistą XIX Plebiscytu CRN Polska
2018-05-28

Po raz kolejny resellerzy i integratorzy zdecydowali o tym, którzy producenci, dystrybutorzy, a także menedżerowie otrzymają nagrody za osiągnięcia w 2017 roku. Dzięki Państwa głosom EVER zakwalifikował się do wąskiego grona finalistów w kategorii: Producent Systemów Zasilania i Klimatyzacji 2017. Nagrody wręczone zostały 7 czerwca br. podczas uroczystej gali  w warszawskiej restauracji Villa Foksal.​

Plebiscyt CRN Polska oraz kwartalnika Vademecum VAR-ów i integratorów jest unikatowy wśród branżowych przedsięwzięć tego typu. O jego wynikach decyduje bowiem nie jury złożone z wąskiej grupy ekspertów czy redaktorów, ale tysiące resellerów i integratorów z całej Polski.

Bardzo cieszymy się z naszego wyróżnienia. Jest ono dla nas niezwykle cenne, gdyż pochodzi od Państwa - naszych bezpośrednich kontrahentów. Nominacja do grona finalistów pozwala, kolejny już raz, potwierdzić skuteczność naszej strategii rozwoju. Strategii opartej na dążeniu do najlepszych jakościowo produktów i usług, które w pełni spełniają Państwa oczekiwania. Przy okazji chcielibyśmy bardzo podziękować za zaufanie do naszej firmy oraz okazywane bezustannie dowody sympatii.

Rozstrzygnięcie tegorocznego plebiscytu okazało się także korzystne dla rzeszy dystrybutorów EVER. Dystrybutor Roku 2017 – ABC DATA oraz inni finaliści tej kategorii (AB, Action, Incom Group, Tech Data) to spółki z którymi EVER konsekwentnie współpracuje już od wielu lat. 

Chcielibyśmy, przy tej okazji, złożyć finalistom podziękowanie za dotychczasowe znakomite relacje biznesowe i życzyć dalszego rozwoju na rynku rozwiązań IT oraz szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. 

Źródło CRN POLSKA: https://www.crn.pl/aktualnosci/xix-plebiscyt-crn-polska-rozstrzygniety