ELITE USB - stylowa i praktyczna listwa antyprzepięciowa
2019-07-09

Czy doceniasz ładne i użyteczne przedmioty? Jeśli tak poznański producent systemów zasilania gwarantowanego proponuje swoje najnowsze rozwiązanie – listwę antyprzepięciową o czystej formie i w połyskliwo-białym kolorze. 

Listwa antyprzepięciowa Elite USB to designerski produkt przeznaczony do wykorzystania zarówno w środowisku biurowym jak i w domu. Prostota kształtu oraz funkcjonalność produktu świadczą o wyrafinowanym guście właściciela oraz (jak sama nazwa wskazuje) jego przynależności do prestiżowej grupy społecznej.

Listwa antyprzepięciowa EVER ELITE USBWalory estetyczne listwy „podbite” zostają jej atutami funkcjonalnymi. Rozwiązanie EVER można ulokować zarówno w pozycji poziomej na blacie jak i pionowo powiesić na ścianie (uchwyty montażowe). Listwa umożliwia podpięcie do 5 urządzeń sieciowych i równoczesne sprawne ładowanie 2 akcesoriów mobilnych takich jak np. smartphone, tablet czy smartwatch. Gniazda sieciowe, co warto podkreślić, zabezpieczone zostały przed niepowołanym dostępem dzieci (System Child Protection). Producent zadbał także o optymalne natężenie prądu ładowania zaimplementowanej w produkcie dwuportowej ładowarki USB (5V / 2,1A).

Podstawową funkcją listwy antyprzepięciowej ELITE USB jest ochrona często drogich odbiorników przed nagłymi skokami napięcia. Właściwe funkcjonowanie zabezpieczenia przepięciowego sygnalizowane jest użytkownikowi przez stałe podświetlenie wskaźnika ochrony. Brak wspomnianej sygnalizacji jednoznacznie wskazuje na zadziałanie jednego z zabezpieczeń lub też brak zasilania sieciowego. Produkt zaopatrzony został dodatkowo w dwubiegunowy wyłącznik z funkcją bezpiecznika. W przypadku wystąpienia awarii typu zwarcie czy przeciążenie dochodzi do jego wyłączenia. Ponowne załączenie wyłącznika możliwe jest dopiero po usunięciu przyczyny usterki.  

Nowa listwa antyprzepięciowa EVER łączy w sobie elementy elegancji z wysoką użytecznością. Dodatkowo wysoka jakość urządzenia umożliwiła producentowi nadanie 12-sto letniego okresu gwarancyjnego. Dużą wartością dodaną do produktu jest także roczna polisa przyłączonego sprzętu na kwotę 2500 Euro.

Wiecej o produkcie: https://ever.eu/product/pl/listwa-antyprzepieciowa-ever-elite-usb