9. Wielkopolski Konwent Informatyków
2020-09-11

Podczas IX edycji Wielkopolskiego Konwentu Informatyków EVER Sp. z o.o. wraz z partnerem biznesowym Advatech Sp. z o.o. zaprezentowali ofertę przygotowaną bezpośrednio dla klientów sektora publicznego. Kongres odbył się w dniach 10-11 września 2020 w Tarnowie Podgórnym, koło Poznania. 

Dziewiąta, "epidemiczna" edycja WKI zgromadziła ponad 50 gości. Celem organizatorów wydarzenia - redakcji "IT w Administracji" oraz Wielkopolskiego Ośrodka Kształcenia i Studiów Samorządowych - była integracja lokalnego środowiska informatyków zatrudnionych w różnych placówkach administracji publicznej.

Paweł Pawlak, Senior Account Manager reprezentujący EVER, podczas swojej prezentacji w błyskotliwy i kompetentny sposób odpowiedział na kardynalne pytanie: „Jak poradzić sobie z brakiem zasilania?” Korzystając z zaistniałej okazji wskazał rozwiązania dedykowane do zabezpieczenia infrastruktury IT w ośrodkach administracji publicznej. Zaprezentował flagowe urządzenia EVER małej, średniej i dużej mocy. Dużym zainteresowaniem wśród gości cieszyły się unikatowe rozwiązania do zabezpieczenia serwerów – seria UPS EVER POWERLINE RT PLUS oraz urządzenia 3-fazowe generujące realne oszczędności wynikające z kompensacji mocy biernej oraz innych atutów eksploatacyjnych. Przez dwa dni konferencji uczestnicy uzyskali konsultacje odnośnie doboru rozwiązania oraz zapoznali się z pełną ofertą firmy EVER.

Konwent stał się idealną okazją do wymiany doświadczeń i dyskusji nad aktualnymi zagadnieniami IT. Kolejna edycja WKI potwierdziła profesjonalizm organizatora oraz wysoki poziom kompetencji wystawców i prelegentów dając jednocześnie uczestnikom dodatkową wiedzę merytoryczną oraz możliwość poznania najnowszych technologii i produktów teleinformatycznych. Dziękujemy za spotkanie!

 

Zobacz więcej:

Prezentacja EVER >>
Prezentacja EVER - relacja filmowa >>

 

Zdjęcia

Relacja filmowa