Panel zdalny-mobilne zarządzanie UPS

Aplikacja REMOTE PANEL  jest nowoczesnym narzędziem, umożliwiającym użytkownikowi  sterowanie oraz zarządzanie funkcjami i parametrami zasilacza UPS z poziomu urządzenia na którym została zainstalowana. Aplikacja przeznaczona jest do zasilaczy EVER z serii SUPERLINE 11, POWERLINE 33 i POWERLINE GREEN 33 / LITE. Program stanowi wierne odwzorowanie panelu sterującego zamontowanego w urządzeniu. Umożliwia on monitorowanie parametrów i trybu pracy UPS-a bez konieczności fizycznej obecności użytkownika przy urządzeniu. 

Użytkownik może zdalnie kontrolować zasilacz awaryjny i odczytywać jego parametry oraz historią zdarzeń, jeżeli jest połączony z siecią do której przyłączony jest UPS poprzez WiFi / LAN lub VPN.

Korzystanie z panelu zdalnego jest możliwe jedynie w momencie zamontowania w zasilaczu UPS karty zarządzającej Kometh SNMP/HTTP oraz skonfigurowanie jej zgodnie z załączoną do niej instrukcją obsługi. W przypadku gdy z poziomu panelu zdalnego zachodzi konieczność nie tylko odczytu ale i zapisu parametrów do UPS, konieczne jest aby w konfiguracji Agenta SNMP (NMS IP) został wpisany adres IP urządzenia mobilnego na którym zainstalowany jest panel zdalny.

Aplikacja przystosowana jest do instalacji na urządzeniach z systemem operacyjnym Android m.in. tabletach i notebookach. W zakres systemów kompatybilnych z aplikacją wchodzi Android 2.1 oraz wszystkie wersje wyższe.

 

Minimalne wymogi sprzętowe do prawidłowego działania aplikacji:

•    Pamięć RAM min. 256 MB
•    Dostęp do sieci przez WiFi lub LAN
•    Ekran o przekątnej min. 7"

Jakie informacje potrzebujemy do konfiguracji:

•    Adres IP karty sieciowej zainstalowanej z zasilaczu
•    Hasło odczytu 
•    Hasło zapisu (opcjonalnie)