EVER zasłużony dla Wielkopolski
2017-01-17

Firma EVER Sp z o.o., producent  specjalizujący się w rozwiązaniach zasilania gwarantowanego, uhonorowana została prestiżową odznaką „Za zasługi dla Województwa Wielkopolskiego”. Poznańską spółkę doceniono m.in. za wieloletnią działalność, liczne sukcesy w realizacji strategii rozwoju oraz działania odpowiedzialne społecznie. Wyróżnienie wręczył Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego – Leszek Wojtasiak.

Do nagrody producent rekomendowany został przez Zarząd Wielkopolskiego Związku Pracodawców LEWIATAN. Wnioskodawca szczególną uwagę zwrócił na fakt, że przedsiębiorstwo z wyłącznie polskim kapitałem od 25 lat konsekwentnie buduje pozycję na rynku realizując pomyślnie ściśle określone strategię rozwoju. Niepodważalnymi tego dowodami jest grono wiernych Klientów biznesowych i indywidualnych, liczne wyróżnienia dla firmy oraz nagrody dla jej  produktów.

Odznakę z rąk Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego odebrał Marek Bigaj, prezes EVER Sp. z o.o. - Niezmiernie cieszę się z otrzymanego wyróżnienia, bowiem już od ćwierć wieku nasza firma jest wizytówką Wielkopolski. Warto w tym miejscu wspomnieć, że skutecznie konkurujemy z wielkimi światowymi koncernami nie tylko na lokalnym rynku. Jest to zasługą świetnie wykwalifikowanej kadry specjalistów, w większości wywodzącej się z naszego, Wielkopolskiego regionu - mówi Marek Bigaj.

Podczas uroczystej gali EVER uhonorowany został dodatkowo statuetką Wielkopolskiego Związku Pracodawców LEWIATAN. Nagroda z okazji jubileuszu 25.lecia za wypracowanie pionierskich rozwiązań technologicznych oraz działalność społeczną wraz z życzeniami dalszych sukcesów i pomyślności przekazana została przez Prezesa Zarządu LEWIATAN - Jacka Silskiego.

 

Zdjęcia